Esnaftan '8 Mart' jesti

Ordu'da da bazı esnaflar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü olması sebebi ile müşterilerine özel sürprizler yapıyor. Kimi esnaf bir karanfil ile müşterilerini mutlu ederken kimi esnafta çam fidanı hediye ederek hem kadınlar gününü kutluyor hem de doğaya katkıda bulunuyor.

Esnaftan '8 Mart' jesti

Ordu'da hizmet veren bazı esnaflar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle kadın müşterilerine 'çam fidanı' ve 'karanfil' hediye ediyor.

Altınordu ilçesi Yeni Mahalle'de esnaflık yapan Dursun Kılıçtaş, 8 Mart için hazırladığı çam fidanlarını alışveriş yapmak için dükkanına gelen her müşteriye hediye ediyor.

Hediye ettikleri çam fidanları ile hem kadınlar gününü kutlamak hem de doğaya katkı sağlamak istediklerini belirten Kılıçtaş, "Bizim amacımız hem 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamak hem de doğaya katkıda bulunmak için çam fidanları dağıtıyoruz. Mağazamıza gelen tüm kadınlarımızın önce 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyoruz ardından da fidanlarımızı hediye ediyoruz. Bu sayede özellikle kadın müşterilerimizden olumlu tepkiler alıyoruz. Kadınların mutlu olmasını istiyoruz. Dünya kadınlarla güzel ve onların sayesinde daha keyifli ve daha temiz" dedi.

"HATIRLANDIKLARINI HİSSETMEK ONLARI MUTLU EDİYOR"

Altınordu ilçesi Yeni Mahalle'de esnaflık yapan bir diğer esnaf Mustafa Ersin Aydın ise hazırladığı karanfillerle kadın müşterini mutlu ediyor. Hediye ettikleri karanfilleri alan kadınlardan hatırlandıkları için olumlu tepkiler aldıklarını dile getiren Aydın, "Biz sattığımız ürünlerle kadınlara hitap ediyoruz. 8 Mart'ta kadınlar için çok güzel bir gün. Biz de bu sebeple alışverişe gelen müşterilerimizin hem 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlamış oluyoruz hem de onları onurlandırıyoruz. Karanfilleri alan kadın müşterilerimiz çok mutlu oluyorlar, hatırlandıkları için hepsinde bir tebessüm oluşuyor. Biz de bu durumdan mutlu oluyoruz. Bizim topraklarımızda Anadolu kadını kutsaldır, ailenin bütün yükünü çekenlerdir, ne olur onların kıymetini çok iyi bilelim" diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şoke eden atama

1 Samsun'da şoke eden atama

Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

2 Başkan Yılmaz: 'Kazma küreği alıp yıkamıyoruz'

Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

3 Samsun'un yeni eniştesi Acun Ilıcalı!

Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

4 Samsunspor'un 42 yıllık emektar stadı yıkılıyor

Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

5 Bakan'dan fındık fiyatları açıklaması!

Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

6 Samsun'da FETÖ'den 12 kişi gözaltına alındı

Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

7 Samsun'da Kent Park Projesi de iptal edildi

Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

8 Başkan Yılmaz: 'Projeyi hedeflediğimiz tarihte bitireceğiz'

Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

9 Samsun'da dolandırıcı baltayı taşa vurdu

Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!

10 Samsun'da bonzai ticaretine ceza yağdı!


SIRADAKİ HABER