HaberlerAnkara'daki patlamada şehit olan Samsunlu müfettişin hazin öyküsü!

Ankara'daki patlamada şehit olan Samsunlu müfettişin hazin öyküsü!

Ankara Kızılay'daki terör saldırısında şehit olan Ankara Vakıflar Genel Müdürlüğü müfettişi 42 yaşındaki Oğuzhan Dura'nın henüz 3 yaşındayken babasını, üniversite yıllarında ise annesini amansız hastalık nedeniyle kaybettiği öğrenildi.

Ankara'daki patlamada şehit olan Samsunlu müfettişin hazin öyküsü!

Ankara Kızılay'daki terör saldırısında yaşamını yitirenlerden birisi de Samsunlu Vakıflar Genel Müdürlüğü müfettişi Oğuzhan Dura oldu.

Dura'nın kimliğinin belirlenmesi ardından Samsun'daki yakınlarına acı haber verildi. 3 yaşındayken babasını trafik kazasında kaybeden, üniversite yıllarında ise annesi kanserden ölen Oğuzhan Dura'nın cenazesinin yarın İlkadım İlçesi Kadıköy Mahallesi'ndeki dayısı Şenol Şengül'ün evine getirileceği bildirildi.

FAZLA MESAİYE KALMIŞ

Şenol Şengül'ün evi ise Türk bayrağı asıldı. Haberi duyan yakınları ve komşuları eve akın etti. Oğuzhan Dura'nın dayısının oğlu Hacı Şenol Şengül, "Oğuzhan ağabeyim olay günü Genel Müdürlük'te mesaiye kalmış. Mesai çıkışında yaya olarak yürürken bombanın patlaması sonucu şehit edildi" dedi.

Oğuzhan Dura'nın cenazesi yarın Büyük Camii'de ikindide kılınacak namaz ardından Asri Mezarlık'ta toprağa verileceği belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}