Medicana'da akciğer kanserini yendi

Medicana International Samsun Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümü'ne başvuran ve akciğer kanseri teşhisi konulan hasta, uygulanan radyoterapi ve kemoterapi tedavileriyle hastalığından tamamen kurtuldu

Medicana'da akciğer kanserini yendi

Samsun'da iki yıl önce kanlı balgam şikayetiyle gittiği hastanede akciğer kanseri teşhisi konulan 45 yaşındaki Namık Yılmaz, tedavi olmak üzere Medicana International Samsun Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümü'ne başvurdu.

Medicana International Samsun Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Bölümü'nden Uzm. Dr. Baki Tarakçı tarafından değerlendirilen Namık Yılmaz, uygulanan radyoterapi ve kemoterapi tedavileriyle hastalığından tamamen kurtuldu.

 

TAMAMEN KAYBOLDU

Tedavi konusunda bilgi veren Uzm. Dr. Baki Tarakçı, "Hastamızı akciğer kanseri teşhisi ile tedaviye aldık. Onkoloji merkezimizde uyguladığımız kemoterapi ve radyoterapi tedavileri sayesinde akciğerde yerleşmiş olan tümörün tamamen kaybolduğunu yaptığımız sürekli kontrol ve incelemelerle tespit ettik" dedi.

 

SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM

Yapılan tedavilerden ve sonuçtan oldukça memnun olduğunu belirten Namık Yılmaz, "Tedavi sürecine girdiğimde Dr. Baki Tarakçı ile karşılaşmış olmaktan oldukça memnunum. Takip ve kontrollerimi hiç aksatmadım. Tümörün kaybolması ve sağlığıma kavuşmak beni mutlu ediyor. Doktorum Baki Tarakçı’ya, medikal onkoloji ve radyasyon onkolojisi ekiplerine teşekkür ediyorum. Kanserle mücadelede doktor ve ekibi çok önemli bir yer tutarken, hastanın da yüksek morale ihtiyacı var. Ben moralimi hep yüksek tuttum. Doktorum da beni her zaman bu konuda destekledi. Sağlığıma kavuştum. Çok mutluyum" diye konuştu.

 

 EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

1 Samsunspor'da gizemli aday ortaya çıktı... Vazgeçtiler

Son prova Samsunspor'un

2 Son prova Samsunspor'un

İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

3 İpekoğlu şaka yapmış... Vali bey söz verdi

Samsunspor'a ceza kapıda

4 Samsunspor'a ceza kapıda

Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

5 Samsun'da Deniz Ceylan'ın duruşması karıştı

Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

6 Başkan Taşçı'dan Samsunspor'a 140 Bin TL daha

Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

7 Meteoroloji'den kuvvetli kar uyarısı

Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

8 Samsun'da 4 milyon TL'lik proje hayata geçti

Canberk tribünde

9 Canberk tribünde

Onlar da izledi

10 Onlar da izledi


SIRADAKİ HABER