Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediyesi çalışanları paylaştığı videoda, “Hiçbiriniz işinizden olmayacaksınız. Hak ettiğinizi fazlasıyla alacaksınız” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Ekrem Başer, son yayınladığı video ile Merkezefendi Belediye çalışanlarına seslendi. Seçimlere 2 gün kala paylaşılan videoda belediye çalışanlarına güven veren Başer, hiçbir çalışanın işsiz kalmayacağını söyledi.

Ekrem Başer, sosyal medya hesabından paylaştığı video ile Merkezefendi Belediye çalışanlarına seslendi. Videoda “Belediyenin çok değerli emekçisi” diyerek sözlerine başlayan Başer, göreve geldiklerinde belediye çalışanlarından hiç birinin işsiz kalmayacağını dile getirip şunları kaydetti:

“Belediyenin çok değerli emekçisi. Seçim sürecinde son günlere girmiş bulunuyoruz. Belediye Başkanı olduğumuzda gönül rahatlığıyla söylemek isterim ki, hiç biriniz işinizden olmayacaksınız. Hak ettiğinizi fazlasıyla alacaksınız. Bu vesileyle sizleri saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum.”