Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Altınordu ilçesinde düzenlenen programa katıldı.

Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği 19 Mayıs Atatürk Anma, Gençlik ve Spor Bayramı programı saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı; halk oyunları, güreş, judo ve jimnastik gösterileri ile devam etti.

Program sonrası günün anlam ve önemine binaen açıklamalarda bulunan Başkan Güler, Ordu’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkuyla kutlandığını söyledi.

“GELECEĞİMİZİN TEMİNATI OLAN GENÇLERE HEM HİZMET EDİYORUZ HEM DE ONLARIN ÖNLERİNİ AÇMAYA ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Güler konuşmasında şu sözlere yer verdi:

ŞOK'ta Sudan Ucuz Vantilatör ve Bavul Var! 17-18 Haziran Kataloğuna Mutlaka Göz Atın! ŞOK'ta Sudan Ucuz Vantilatör ve Bavul Var! 17-18 Haziran Kataloğuna Mutlaka Göz Atın!

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’mız çok büyük bir coşkuyla kutlanıyor. Dün başladığımız etkinliklerimizle konserler gibi çeşitli programlar düzenledik. Türkiye’nin dört bir yanında bu coşku var. Bizde şehrimizde Ordu Büyükşehir Belediyemiz ve Ordu Valiliğimiz ile değişik sahalarda kutluyoruz. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anıyoruz hem de gençlerimizi geleceğe hazır hale getirmek üzere sportif, kültürel faaliyetlerle bugünümüzü kutluyoruz. Geleceğimizin teminatı olan gençlere hem hizmet ediyoruz hem de onların önlerini açmaya çalışıyoruz. Harikulade bir dönem yaşıyoruz.”

Editör: Arda KERSU