Samsun’un Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerle okul buluşması gerçekleştirdi. Eğitime yönelik planladıkları yeni projeler hakkında öğrencilere bilgiler veren Başkan İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizi donanımlı bireyler olarak yetiştirmek için kararlıyız, eğitim atağımızla vizyon projeler imza attık” dedi.

Besiciler bayramda da kurbanlık mesaisinde Besiciler bayramda da kurbanlık mesaisinde

‘Başkan Okulumda’ isimli söyleşi programında Canik Karşıyaka Anadolu Lisesi öğrencileri ve öğretmenleriyle buluşan Başkan İbrahim Sandıkçı, katılımın yoğun olduğu programda öğrencilerin sorunlarını cevapladı. Buluşmada, Başkan Sandıkçı’nın öğrencilere yönelik müjdeleri esnasında öğrenciler heyecanlandı.

Eğitime yönelik yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini söyleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, “Öğrencilerimizin kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerine katkı sunmak bizlerin daima önceliğidir. Öğrencilerimize yönelik sosyal destek sağlamaya devam ediyoruz. Özellikle öğrencilerimizin kaliteli ve nitelikli eğitim almalarını sağlamak ve onlara daha fazla yeni eğitim imkanı sunmak adına gayret sarf ediyoruz. Canik’te gerçekleştirdiğimiz eğitim atağımızla vizyon projelere imza attık. Eğitime yönelik yeni projeleri hayata geçirirken, öğrencilerimize yönelik ayni ve nakdi desteklerimizi titizlikle sürdürüyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi, eğitim alanına ve öğrencilerimize yönelik desteklerimize kesintisiz bir şekilde devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Program sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Sandıkçı, öğrencilerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik etti.

Kaynak: iha