Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, geçtiğimiz haftalarda açıkladığı müjdelere ilave olarak Belediye Sosyal Tesislerindeki indirimin kapsamının genişletildiğini açıkladı.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık öncülüğünde hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle örnek gösterilen Kütahya Belediyesi, geçtiğimiz haftalarda emeklilere, engellilere basın yayın mensuplarına, şehit ve gazi yakınlarına, ikamet kart sahibi üniversite öğrencilerine, Belediye Sosyal Tesislerinde sağlanan yüzde 25 indirim uygulamasının kapsamını genişletti.

Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, Belediye Sosyal Tesislerinden öğretmen, polis, asker, üniversitelerdeki akademisyenler ve çalışanlar, tüm kamu kurum ve kuruluşlarındaki memurlar, doktorlar, hemşireler ve sağlık çalışanları, dernek-sendika-sivil toplum kuruluşu yöneticileri ve tüm üyeleri, amatör spor kulübü yöneticileri, lisanslı sporcular ve hakemler, Kültür Bakanlığı sanatçıları ile muhtarların yüzde 25 indirimle faydalanmalarını sağladıklarını açıkladı.

Başkan Işık, indirimden faydalanmak isteyenlerin liste halinde veya şahsen Belediye Hizmet binasının birinci katındaki İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne başvurmalarının yeterli olacağını ifade etti.

Kaynak: iha