Şehir dışından getirdiği uyuşturucuyu satamadan yakalandı Şehir dışından getirdiği uyuşturucuyu satamadan yakalandı

Afyonkarahisar’da Engelliler Haftası dolayısıyla düzenlenen programda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, “Fırsat tanındığı takdirde özel bireylerimizin aşamayacağı hiçbir engel yok. Özel öğrencilerimizin hayatlarını kolaylaştırdığımızda spor, kültür, bilim ve daha birçok alanda ortaya koydukları başarılarla göğsümüzü kabarttıklarını görüyoruz” dedi.

Sedat Gökdemir Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda gerçekleştirilen 10-16 Mayıs Engelliler Haftası etkinliklerine Sünnetci ile birlikte Şube Müdürü Ahmet Aksoy, okul, kurum idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Programda konuşan Sünnetci, "Hepimiz birer engelli adayıyız. Öncelikle bunu unutmayalım. İnsanların kalbindeki engelin yerine sevgi tohumları ekebilirsek dünyaya daha farklı gözle bakmalarını sağlayabiliriz. Bugün burada gördük ki fırsat tanındığı takdirde özel bireylerimizin aşamayacağı hiçbir engel yok. Özel öğrencilerimizin hayatlarını kolaylaştırdığımızda spor, kültür, bilim ve daha birçok alanda ortaya koydukları başarılarla göğsümüzü kabarttıklarını görüyoruz. Bizler sorumluluklarımızı yerine getirelim ki toplumdaki eşitlik tamam olsun" dedi.

Öğrencilerin hazırlamış oldukları halk oyunları ve ritim çalışmalarını keyifle izleyen Müdür Sünnetçi, emeği geçen tüm idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkürlerini ilettikten sonra öğrencilerle ile toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: iha