HaberlerHak Etmediğimiz Şeyler Oldu

Hak Etmediğimiz Şeyler Oldu

Süper Toto Süper Lig'i 41 puanla lider bitiren Beşiktaş Belek'te kamp programına devam ediyor.

Hak Etmediğimiz Şeyler Oldu

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, devre arası kampını değerlendirdi.

'OYNADIĞIMIZ FUTBOLLA MUTLAKA SONUÇ ALMAYA ÇALIŞIYORUZ'
Şenol Güneş, Cenk Tosun ve Mario Gomez'in ilk yarı performansını da değerlendirdi. İki futbolcunun da başarılı olduğunu vurgulayan Güneş, şunları söyledi:
'İkisi de kadroda devam ediyor. Biri oynamadığı zaman bu kötü olduğu anlamına gelmez. Futbolculuk böyledir. Biri Almanya'nın en iyi santrforu, birinin de Türkiye'nin en iyi santrforu olacağını düşünüyorum. Mustafa da iyi çalışıyor. Gitmesine de karşıyım. Biz bir iş yapıyoruz. Seyirciler futbol izlemeye geliyor. Seyirci ortada iyi bir futbol olmazsa izlemeye gitmez. Oynadığımız futbolla mutlaka sonuç almaya çalışıyoruz, rakibe az pozisyon veren ama bol pozisyona giren. Renklilik budur, farklılık budur. Yetenekli oyunculara ihtiyaç var. Ama bu takım içinde olmalı. Bu konuda çok mesafe aldık' diye konuştu.

Beşiktaş’a Putin Engeli!

'TOLGA, LİZBON MAÇINDA İSTEMEDİĞİ ŞEYLER YAŞADI'
Kaleci Tolga Zengin'in Lizbon maçında yediği hatalı goller hakkında da açıklamalarda bulunan siyah-beyazlı takımın teknik patronu, şu ifadeleri kullandı:
'Tolga, Lizbon maçında istemediği şeyler yaşadı. Taraftar futbolcuya sahip çıkmalı. Tolga iyi oynamak için elinden gelen savaşı veriyor. Bir kaleciye ihtiyacımız var. Ama Tolga'da şu an için bir sıkıntı yok. Bazıları sevmeyebilir. Biz de her oyuncu önemlidir. Oyuncunun bir günahı yok. Mustafa bizim oyuncumuz. Serdar bizim oyuncumuz. Kadroya girip de oynayan bir oyuncumuz. Bir oyuncunun oynamaması onun kötü olduğu anlamına gelmez' dedi.

'AVRUPA'DA ŞANSSIZLIK YAŞADIK'
Şenol Güneş, Avrupa'dan elendikleri için de üzgün olduklarını dile getirdi. Avrupa maçlarında şanssızlık yaşadıklarını dile getiren Güneş, 'Bundan sonra çok daha konuşulacak bir şey yok. Sözün bittiği yerdeyiz. Hak etmediğimiz şeyler oldu. Hak ettiklerimizi alamadık. Açıkça söylemek gerekirse burada oynanan Lizbon maçında bizi ezdiler. O gruptan çıkmamız gerekiyordu, çıkamadık. Gruptan çıkamadık diye orada takılıp kalamayız' şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER