HaberlerSamsunspor haberYEPYENİ SAMSUNSPOR

YEPYENİ SAMSUNSPOR - Samsunspor haber

Samsunspor yeni sezon öncesi tam 16 dış transfer yaparken, geçen sezon kiralık olarak forma giyen Muhammet Beşir'in de bonservisini aldı. Sil baştan kadro kuran Kırmızı- Beyazlılar, oyuncularla en az 2'şer yıllık anlaşma sağlayarak gelecek sezonun da iskeletini kurdu.

YEPYENİ SAMSUNSPOR

10 OYUNCU KALDI

Kırmızı- Beyazlıların geçen sezon kadrosunda bulunan isimlerden Furkan Köse, Ercan Yazıcı, Enes İslam, Furkan Yıldırım, Çağrı Ortakaya, Erkam Reşmen, Oğuz Gürbulak, Burhan Arman ve Berat Boz'la yeni sezon öncesi 'devam' kararı alınmıştı. Yine geçen sezon Trabzonspor'dan kiralanan Muhammet Beşir'in de, yapılan görüşmeler neticesinde bonservisi alındı. Her bölgede alternatifli ve çok konuşulan bir kadro kuran Samsunspor, bu isimler dışında ise 16 yeni futbolcuyu kadrosuna kattı.

16 YENİ TRANSFER

Kaleci Ahmet Altın, stoperler Nuri Terliksiz ve Şahin Şafakoğlu, sol bek Canberk Dilaver ve İshak Doğan, sağ bek Erkan Kartal, orta saha İlyas Kubilay Yavuz, İrfan Başaran, Metincan Cici, Okan Dernek, Ramazan Çevik, Samet Asatekin ve Savaş Yılmaz ile forvet hattına da Can Muhammet Vural, Erhan Şentürk ve Bahattin Köse transfer edildi. Şu anda 26 kişilik A takım kadrosu olanSamsunspor'da bazı isimlerin kiralık gönderileceği ve bir kaç transferle de kadronun 25 veya 26 olacağı belirtildi.SIRADAKİ HABER