HaberlerGözler derbide

Gözler derbide

Ligde 4 maçlık galibiyet serisi yakalayan Çarşambaspor'da Başkan İbrahim Gündüzoğlu ve Havza Belediyespor Başkanı Aziz Pekşen derbi önesinde dostluk mesajları verdi

Gözler derbide

ONURLU MÜCADELE

 Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 4. Grupta oynanacak  Çarşambaspor ve  Havza Belediyespor derbisi öncesinde iki kulübün başkanı dostluk mesajı verdi. Onurlu mücadelelerini derbide de sürdüreceklerini belirten Havza Belediyespor Başkanı Aziz Pekşen, "Ligde geride kalan maçlarımıza U-19 takımımızla çıkacağız. Çarşambaspor ile biz dost kulübüz. Sahaya çıkıp onurlu mücadelemizi derbide de sürdüreceğiz. İnşallah derbiye yakışır bir maç olur. Çarşambaspor camiasına başarılar diliyorum" dedi.

HAK EDEN KAZANSIN

İki dost kulübün karşılaşacağı bir derbi olacağını belirten Çarşambaspor Başkanı İbrahim Gündüzoğlu, ligde geriye kalan 7 maçı da kazanmayı hedeflediklerini söyledi. Başkan Gündüzoğlu, "İyi bir çıkış yakaladık. Bu çıkışı derbiyle birlikte sürdürmek istiyoruz. Havza Belediyespor ile Çarşambaspor iki dost kulüp. İnşallah hak edenin kazanacağı bir derbi olur. Bizim hedefimiz ligde geriye kalan 7 maçımızı da kazanıp lider Yozgat 1959 FK'nın puan kaybetmesini beklemek" diye konuştu.

Mustafa CİVELEK



SIRADAKİ HABER