HaberlerBaşkan Osman Topaloğlu, 'Mustafa Demir'e güveniyoruz'

Başkan Osman Topaloğlu, 'Mustafa Demir'e güveniyoruz'

19 Mayıs Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Osman Topaloğlu, 'Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir'e güveniyoruz. Samsun ve 19 Mayıs ilçemiz için güzel projeleri var. El birliği ile bu projeleri hayata geçireceğiz' dedi

Başkan Osman Topaloğlu, 'Mustafa Demir'e güveniyoruz'

19 Mayıs Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Osman Topaloğlu, AK Parti İlçe Başkanı Fatih Seven, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanı Mustafa Selçuk, Şoförler Odası Başkanı İlfet Gören, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Harun Şimşek ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Tuncay Karaosman ile birlikte 19 Mayıs-Fakülte hattında yolcu taşımacılığı yapan minibüs şoförleri ile biraya geldi.

KONUNUN TAKİPÇİSİYİZ

Minibüs şoförleri için kangren haline dönen ulaşım sıkıntısını çok iyi bildiklerini belirten Başkan Topaloğlu, “Birçok platformda bu konu hakkında görüşlerimizi bildirdik. Bu konunun şoför esnafının değil, 13 ilçede yaşayan tüm vatandaşlarımızın derdi olduğunu belirttik. Sağ olsun, Cumhur İttifakımızın AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, bu konuya duyarsız kalmadı ve Şehir İçi ve İlçelerine Yönelik Ulaşım Terminali Projesi’ni hazırladı. Bu proje hem vatandaşlarımızı hem de şoför esnafımızı son derece memnun etti. Seçimden hemen sonra terminal faaliyete geçene kadar nasıl bir yol izleyebiliriz noktasında görüş alışverişi yapacağız.  Siz merak etmeyin, bizler bu konunun takipçisi olacağız. Sayın Mustafa Demir’e güveniyoruz. Gerek Samsun için gerekse 19 Mayıs ilçemiz için güzel projeleri var. El birliği ile bu projeleri sizlerin de desteğiyle hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

BU DEDİKODULAR ASILSIZ

Başkan Topaloğlu daha sonra ilçede bulunan sanayi sitesi esnafı ile bir aya geldi. Topaloğlu, “Esnafımızın sorun ve isteklerinin yerinde dinliyor ve çözümü noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Sanayi sitemizin altyapı problemi, doğalgaz ve elektrik hatlarının da yer altına alınmasıyla birlikte bitmiş oldu. Bizler de önümüzdeki günlerde baskı beton yol, kaldırım ve aydınlatma çalışmalarıyla birlikte sanayi sitemizi daha modern bir hale getirmiş olacağız. Sanayi sitemizin taşınması yönündeki dedikodular asılsızdır. Bizler 10 yıldır bu makamlarda sizlerle birlikte görev yapıyoruz. Bir yol açarken bile hemşehrilerimize danışıyoruz. Sizlerle istişare yapmadan, böyle bir adım atmayız ve böyle bir konu da gündemimizde yok” şeklinde konuştu.

 

 SIRADAKİ HABER