CHP İl Başkanı Mehmet Kundak, 'Atakum'da sıkıntı yok'

CHP İl Başkanı Mehmet Kundak, 'Atakum'da sıkıntı yok' - Samsun haber

AK Parti'nin Atakum'da seçim sonuçlarına itiraz edeceğini açıklamasının ardından değerlendirmelerde bulunan CHP İl Başkanı Mehmet Kundak, 'Atakum'da sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Başkanı Mehmet Kundak, 31 Mart seçim sonuçları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Kundak, Samsun ve Türkiye'de iş birliğinin sonuçlarını aldıklarını belirterek, "Samsun için hayırlı olsun.Türkiye genelindeki sonuçlarda da oldukça kayda değer. Vatandaşların artık 'beka sorunu' gibi söylemlere değer vermediğini de gördük. Martın sonu bahar dedik, önümüzde bahar tadında güzel günler var" ifadelerini kullandı.

SONUCA ULAŞMAZ

Kundak, AK Parti'nin Atakum'da seçim sonuçlarına itiraz etmesinin sonucu değiştirmeyeceğini belirterek, "İki büyük ilçenin kazanılması bizleri memnun etti. AK Parti Atakum'da sonuçlara itiraz edeceğini duyurdu. 24 Haziran seçimleri sonrasında da itirazda bulunup herhangi bir sonuca ulaşamamışlardı. Benzer bir girişimi İstanbul'da da yapacaklar. Arada kapanacak bir farktan fazlası var. Atakum'da da bir sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum" diye konuştu.

Şükrü Berk ASKAR