HaberlerYeşilyurt AVM Lufian'dan yeni sezon kokteyli

Yeşilyurt AVM Lufian'dan yeni sezon kokteyli

Yeşilyurt AVM Lufian Erkek Giyim Mağazası, 2019 Yaz Kreasyonunu muhteşem bir kokteyl ile tanıttı

Yeşilyurt AVM Lufian'dan yeni sezon kokteyli

Tanışma ve yaz sezonu tanıtım kokteyli adı altında düzenlenen etkinlikte davetlilere yüzde 40 indirim uygulanarak, yeni sezon ürünlerini uygun fiyata alma fırsatı sunuldu. Kokteyle tanınmış simaların ve iş çevresinin yoğun katılımı dikkat çekti. Yeşilyurt AVM Lufian, geçtiğimiz günlerde yeni devralan işletmecileriyle, yeni sezona girmiş oldu. Mağaza, MMS Bulvar LTD ŞTİ bünyesine katıldı. Firmanın aynı zamanda Bulvar AVM’e kafe-restoran işletmesi de bulunuyor.

TİCARETİN KALBİ AVM’LER

Firmanın işletme ortağı Murat Aysan, Okan Özçevik ve Ahmet Çakır, “Perakende ticaretin kalbi AVM’lerde atmaktadır. Bu sebeple uygun şartlar oluştuğunda ticari faaliyetlerimizi diğer AVM’lere yaymak istiyoruz. Mutlaka ekonomik sıkıntılar bizi de etkiliyor. Ancak hata yapmadan yatırımlarımızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Sonuçta Lufian kendi sektörünün en köklü firmalarından birisidir. Bu markayla Yeşilyurt AVM’de olmaktan mutluyuz. Bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize, şirketim adına teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybettiSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktıOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktı

SIRADAKİ HABER