Samsunspor'un yer aldığı 2019-2020 sezonu TFF 2. Lig ve 3. Lig fikstür çekimi yapıldı. TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu'nda TFF yetkilileri ve kulüplerin temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen çekilişe göre, Samsunspor ilk karşılaşmasını Gümüşhanespor ile yapacak.
İŞTE SAMSUNSPOR'UN 2019-2020 İLK DEVRE FİKSTÜRÜ
1.Hafta
GÜMÜŞHANESPOR-SAMSUNSPOR
KIRKLARELİSPOR-İNEGÖLSPOR
TARSUS İ.Y-HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA B.B-ZONGULDAK KÖMÜR
YENİ ÇORUMSPOR-1922 KONYA
AFJET AFYON-HACETTEPE
PENDİKSPOR-SARIYER
AMED S.F-SANCAKTEPE FK
BAK SPOR KULÜBÜ -ŞANLIURFA
2.Hafta
SAMSUNSPOR-PENDİKSPOR
SARIYER- BAK SPOR KULÜBÜ
ZONGULDAK KÖMÜR-AMED S.F
SANCAKTEPE FK-KIRKLARELİ
HACETTEPE-MANİSA B.B
HEKİMOĞLU TRABZON-AFJET AFYON
İNEGÖL-YENİ ÇORUMSPOR
ŞANLIURFA-TARSUS İ.Y
1922 KONYA-GÜMÜŞHANESPOR
3.Hafta
BAK SPOR KULÜBÜ -SAMSUNSPOR
KIRKLARELİ-ZONGULDAK KÖMÜR
İNEGÖL-SANCAKTEPE FK
TARSUS İ.Y-SARIYER
MANİSA B.B-HEKİMOĞLU TRABZON
YENİ ÇORUM-GÜMÜŞHANESPOR
AFJET AFYON-ŞANLIURFASPOR
AMED S.F-HACETTEPE
PENDİKSPOR-1922 KONYASPOR
4.Hafta
SAMSUNSPOR-TARSUS İ.Y
SARIYER-AFJET AFYON
ZONGULDAK KÖMÜR-İNEGÖL
ŞANLIURFA-MANİSA B.B
HEKİMOĞLU TRABZON-AMED S.F
HACETTEPE-KIRKLARELİSPOR
SANCAKTEPE F.K-YENİ ÇORUM
GÜMÜŞHANE-PENDİKSPOR
1922 KONYA-BAK SPOR KULÜBÜ
5.Hafta
AFJET AFYON-SAMSUNSPOR
BAK SPOR KULÜBÜ-GÜMÜŞHANE
SANCAKTEPE F.K-ZONGULDAK KÖMÜR
KIRKLARELİ-HEKİMOĞLU TRABZON
TARSUS İ.Y-1922 KONYASPOR
İNEGÖL-HACETTEPE SPOR
MANİSA B.B-SARIYER
YENİ ÇORUM-PENDİKSPOR
AMED S.F-ŞANLIURFASPOR
6.Hafta
SAMSUNSPOR-MANİSA B.B
PENDİK-BAK SPOR KULÜBÜ
SARIYER-AMED S.F
ZONGULDAK KÖMÜR-YENİ ÇORUM
ŞANLIURFA-KIRKLARELİSPOR
GÜMÜŞHANE-TARSUS İ.Y
HACETTEPE-SANCAKTEPE F.K
HEKİMOĞLU TRABZON-İNEGÖL
1922 KONYA-AFJET AFYON
7.Hafta
AMED S.F-SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE F.K-HEKİMOĞLU TRABZON
KIRKLARELİ-SARIYER
İNEGÖL-ŞANLIURFASPOR
TARSUS İ.Y-PENDİKSPOR
ZONGULDAK KÖMÜR-HACETTEPE
MANİSA B.B-1922 KONYASPOR
YENİ ÇORUM-BAK SPOR KULÜBÜ
AFJET AFYON-GÜMÜŞHANESPOR
8.Hafta
SAMSUNSPOR-KIRKLARELİ
BAK SPOR KULÜBÜ -TARSUS İ.Y
PENDİK-AFJET AFYON
SARIYER-İNEGÖLSPOR
ŞANLIURFA-SANCAKTEPE F.K
GÜMÜŞHANE-MANİSA B.B
H.TRABZON-ZONGULDAK KÖMÜR
HACETTEPE-YENİ ÇORUM
1922 KONYA-AMED S.F
9.Hafta
İNEGÖLSPOR-SAMSUNSPOR
HACETTEPE-H. TRABZON
ZONGULDAK KÖMÜR-ŞANLIURFA
SANCAKTEPE F.K-SARIYER
KIRKLARELİ-1922 KONYASPOR
AFJET AFYON-BAK SPOR KULÜBÜ
MANİSA B.B-PENDİKSPOR
YENİ ÇORUM-TARSUS İ.Y
AMED S.F-GÜMÜŞHANE
10.Hafta
SAMSUNSPOR-SANCAKTEPE F.K
PENDİK-AMED S.F
SARIYER-ZONGULDAK KÖMÜR
TARSUS İ.Y-AFJET AFYON
ŞANLIURFA-HACETTEPE
GÜMÜŞHANE-KIRKLARELİSPOR
HEKİMOĞLU TRABZON-YENİ ÇORUM
1922 KONYA-İNEGÖLSPOR
BAK SPOR KULÜBÜ-MANİSA B.B
11.Hafta
ZONGULDAK KÖMÜR-SAMSUNSPOR
H.TRABZON-ŞANLIURFA
HACETTEPE-SARIYER
SANCAKTEPE F.K-1922 KONYASPOR
KIRKLARELİ-PENDİKSPOR
İNEGÖL-GÜMÜŞHANESPOR
YENİ ÇORUM-AFJET AFYON
MANİSA B.B-TARSUS İ.Y
AMED S.F-BAK SPOR KULÜBÜ
12.Hafta
SAMSUNSPOR-HACETTEPE
BAK SPOR KULÜBÜ -KIRKLARELİSPOR
SARIYER-HEKİMOĞLU TRABZON
PENDİK-İNEGÖLSPOR
AFJET AFYON-MANİSA B.B
TARSUS İ.Y-AMED S.F
ŞANLIURFA-YENİ ÇORUM
GÜMÜŞHANE-SANCAKTEPE F.K
1922 KONYA-ZONGULDAK KÖMÜR
13.Hafta
HEKİMOĞLU TRABZON-SAMSUNSPOR
SANCAKTEPE F.K-PENDİKSPOR
HACETTEPE-1922 KONYASPOR
ŞANLIURFA-SARIYER
KIRKLARELİ-TARSUS İ.Y
İNEGÖL-BAK SPOR KULÜBÜ
YENİ ÇORUM-MANİSA B.B
ZONGULDAK KÖMÜR-GÜMÜŞHANE
AMED S.F-AFJET AFYONSPOR
14.Hafta
SAMSUNSPOR-ŞANLIURFASPOR
PENDİKSPOR-ZONGULDAK KÖMÜR
SARIYER-YENİ ÇORUM
MANİSA B.B-AMED S.F
AFJET AFYON-KIRKLARELİSPOR
TARSUS İ.Y-İNEGÖLSPOR
GÜMÜŞHANE-HACETTEPE
1922 KONYA-HEKİMOĞLU TRABZON
BAK S.K-SANCAKTEPE F.K
15.Hafta
SAMSUNSPOR-SARIYER
SANCAKTEPE F.K-TARSUS İ.Y
HEKİMOĞLU TRABZON-GÜMÜŞHANE
HACETTEPE-PENDİKSPOR
İNEGÖL-AFJET AFYONSPOR
KIRKLARELİ-MANİSA B.B
ŞANLIURFA-1922 KONYASPOR
ZONGULDAK KÖMÜR-BAK S.K
AMED S.F-YENİ ÇORUMSPOR
16.Hafta
YENİ ÇORUM-SAMSUNSPOR
AMED S.F-KIRKLARELİSPOR
PENDİK-HEKİMOĞLU TRABZON
MANİSA B.B-İNEGÖLSPOR
AFJET AFYON-SANCAKTEPE F.K
TARSUS İ.Y-ZONGULDAK KÖMÜR
GÜMÜŞHANE-ŞANLIURFASPOR
BAK SPOR KULÜBÜ-HACETTEPE
1922 KONYA-SARIYER
17.Hafta
SAMSUNSPOR-1922 KONYASPOR
SANCAKTEPE F.K-MANİSA B.B
HACETTEPE-TARSUS İ.Y
HEKİMOĞLU TRABZON-BAK S.K
İNEGÖL-AMED S.F
ŞANLIURFA-PENDİKSPOR
KIRKLARELİ-YENİ ÇORUM
ZONGULDAK KÖMÜR-AFJET AFYON
SARIYER- GÜMÜŞHANESPOR
İşte TFF 2. Lig'in ilk hafta mücadeleleri
Beyaz Grup
Kırklarelispor - İnegölspor
Manisa BŞB - Zonguldak Kömürspor
Afjet Afyonspor - Hacettepespor
Amed SF - Sancaktepe
Tarsus İY - Hekimoğlu Trabzon
BAK Spor - Şanlıurfaspor
Pendikspor - Sarıyer
Gümüşhanespor - Samsunspor
Yeni Çorumspor - 1922 Konyaspor
Kırmızı Grup
Bayburt Özel İdare - B.Elazığspor
Eyüpspor - Kırşehir Belediyespor
Van BŞB - Bandırma Baltok
Kastamonu 1966 - Tuzlaspor
Etimesgut BLD - Niğde Anadolu
Sivas BLD - Kardemir Karabükspor
Ankara Demirspor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
U.Uşakspor - Kahramanmaraşspor
Sakaryaspor - Ergene Velimeşe Spor