HaberlerSamsun haberSamsun yolunda 11 araç birbirine girdi! Yaralılar var

Samsun yolunda 11 araç birbirine girdi! Yaralılar var

Samsun yolunda 11 araç birbirine girdi! Yaralılar var

D-100 İstanbul-Samsun karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında havanın yağmurlu ve yolun kaygan olması sebebiyle viraja gelen bir sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarpması sonucu diğer sürücülerin aniden yavaşlaması ve durmaya çalışmaları sebebiyle 11 araç zincirleme trafik kazasına karıştı.

Çorum’un Kargı ilçesine bağlı D-100 İstanbul-Samsun karayolu üzerinde bulunan Beygircioğlu köyünde meydana gelen trafik kazasında, havanın yağmurlu ve yolun kaygan olması sebebiyle viraja gelen bir sürücü direksiyon hakimiyetini kaybederek bariyerlere çarptı. Meydana trafik kazasında yaralanan bulunmazken, kazayı gören diğer sürücülerin aniden yavaşlaması ve durmaya çalışmaları sebebiyle 11 araç şoförü direksiyon hakimiyetini kaybederek zincirleme trafik kazasına karıştı.

Samsun yolunda 11 araç birbirine girdi! Yaralılar var

ZİNCİRLEME TRAFİK KAZASINDA 7 KİŞİ YARALANDI

Meydana gelen zincirleme trafik kazasındaa 3 araç içerisinde toplam 7 kişi yaralandı. Olayın ihbar edilmesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve jandarma ekibi sevk edildi. Yaralılardan M.Ş. ve A.K.Ş., olay yerinde sağlık ekiplerince ilk müdahaleleri yapıldıktan sonra Hitit Üniversitesi Çorum Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, diğer yaralılar R.K., İ.D., A.E.D., Ü.D. ve D.K. ise ambulanslarla Osmancık Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.
Yaralıların hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenilirken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Samsun yolunda 11 araç birbirine girdi! Yaralılar var

JANDARMA VE POLİS EKİPLERİNDEN ÖNLEM

Öte yandan başka kazaların meydana gelmemesi için jandarma ve polis ekipleri birçok tedbir alarak trafiğin sağlıklı bir şekilde seyretmesi için önlemleri arttırdı.