HaberlerManisa haberBaşkan Ergün MHP Genel Merkezini ziyaret etti

Başkan Ergün MHP Genel Merkezini ziyaret etti - Manisa haber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, bir takım temaslar ve projelerin takibi ile ilgili Ankara'ya giderek MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bir araya geldi.

Başkan Ergün MHP Genel Merkezini ziyaret etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Ankara'da MHP Genel Merkezi'ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Ergün'e Manisa Futbol Kulübü Başkanı Mevlüt Aktan da eşlik etti. İlk olarak MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile bir araya gelen Başkan Ergün, Genel Başkan Yardımcısı Durmaz'a hediye takdiminde bulundu, Manisa'daki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. MHP Lideri Devlet Bahçeli ile de bir araya gelen Başkan Ergün, Manisalıların selamlarını iletti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin hayır duasını aldıklarını belirten Başkan Ergün, bakanlık ziyaretlerini gerçekleştirmek üzere genel merkez binasından ayrıldı.

İLGİLİ HABERLER

Atatürk ve MHP'ye hakaret eden AK Partiliye Samsun'da ÖdülAtatürk ve MHP'ye hakaret eden AK Partiliye Samsun'da ÖdülSamsun eski milletvekili Genel Müdür atandıSamsun eski milletvekili Genel Müdür atandıSamsun'da siyaset ısınıyorSamsun'da siyaset ısınıyorMurat Keskin: Samsun'da çok çalışmaya yemin ediyoruzMurat Keskin: Samsun'da çok çalışmaya yemin ediyoruzCHP'li başkanlar koordinasyon toplantısında buluştu CHP'li başkanlar koordinasyon toplantısında buluştu

SIRADAKİ HABER