HaberlerSamsunspor haberSamsunsporlu oyuncular sözlerini tuttu

Samsunsporlu oyuncular sözlerini tuttu - Samsunspor haber

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, oyuncuların devre arasındaki kampta verdikleri 'şampiyonluk' sözünü tuttuklarını açıkladı.

Samsunsporlu oyuncular sözlerini tuttu


Devre arasına Manisa Futbol Kulübünün 2 puan gerisinde girdiklerini belirten Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Manisa FK'nın 2 puan gerisindeyken 2 Ocak tarihinde Antalya kampında oyuncularımızla bir toplantı gerçekleştirdik. O gün oyuncularımız bize toplantıda 'Hocam sen hiç merak etme, bu takım şampiyon olacak' sözünü vermişlerdi. Bu fotoğraf da o gün çekildi. Oyuncularım sözlerinde durdu. Hepsinin ayaklarına sağlık. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

İLGİLİ HABERLER

Samsunspor'da Kevin Boli evraklara takıldıSamsunspor'da Kevin Boli evraklara takıldıSamsunspor'un bomba transferi Kevin Boli mi?Samsunspor'un bomba transferi Kevin Boli mi?Samsunspor'u Süper Lig'e çıkaracağızSamsunspor'u Süper Lig'e çıkaracağızTek Hedefimiz Samsunspor'u Süper Lige taşımakTek Hedefimiz Samsunspor'u Süper Lige taşımakAtabey Çiçek, Avrupa'ya kiralandıAtabey Çiçek, Avrupa'ya kiralandı

SIRADAKİ HABER