HaberlerSamsun haberAK Partili Karaaslan: 'Türkiye uçuşa geçti'

AK Partili Karaaslan: 'Türkiye uçuşa geçti'

AK Partili Karaaslan: 'Türkiye uçuşa geçti' - Samsun haber

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Yaklaşık 2 yıl önce, 'Seçimler bittikten sonra uçak pisten burnunu havaya kaldıracak ve uçuşa geçecek.' demiştim. Hamdolsun, bugün Türkiye uçuşa geçti' iddiasında bulundu

AK Parti Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Asarcık ilçesinde bir kafeteryada vatandaşlarla bir araya geldi. Milletvekili Karaaslan, burada yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla 1 Kasım Pazar günü 19 Mayıs Stadyumu'nda yapılacak AK Parti Samsun İl Kongresi'ne pandemiye rağmen tüm vatandaşları davet etti.

  AK PARTİ NE KADAR YÜKSELİRSE
  TÜRKİYE O KADAR YÜKSELECEK
AK Partili Karaaslan, "AK Parti iktidarı, Türkiye'yi hızla gelişmiş ülkeler seviyesi eksenine yükseltti. Yaklaşık 2 yıl önce, 'Seçimler bittikten sonra uçak pisten burnunu havaya kaldıracak ve uçuşa geçecek.' demiştim. Hamdolsun, bugün Türkiye uçuşa geçti. Bugün uçuşa geçtiğimiz gibi Türkiye'deki sorunlarla, Türkiye'deki karanlık odaklarla ve Türkiye'deki vesayetle mücadele eden Sayın Cumhurbaşkanımız aynı zamanda dünyadaki vesayetle de mücadele etmektedir. Bunu sadece Asarcık ve Samsun için değil, dünyada umudunu bize bağlamış milyonlar için yapıyoruz. AK Parti ne kadar güçlenirse Türkiye de o kadar güçlenecek. Daha çok büyüme hedefini inşallah hep beraber gerçekleştireceğiz. Çünkü yolumuz uzun ve işimiz çok." açıklamasında bulundu.