HaberlerSamsun haberB.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacak

B.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacak

B.B. Başkanı Mustafa Demir: Samsun Türkiye'de ilk olacak

Fen İşleri Daire Başkanlığı'na bağlı şube müdürleri ile buluşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kentin kırsal altyapı yatırımlarını Türkiye'de bitiren ilk şehir olacağını söyledi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2020 yılında ortaya koydukları 1100 kilometre yolu tamamladıklarını açıkladı. Başkan Mustafa Demir, hedefi yenileyerek 1250 kilometreye çıkardıklarını, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerinin yıl sonuna kadar ara vermeden çalışacaklarını söyledi.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri ile bir araya gelerek yatırımları değerlendirdi. Genel Sekreter İlhan Bayram, Genel Sekreter Yardımcısı Ali Seyfi Küçükgöncü, Fen İşleri Daire Başkanı Metin Köksal'ın da yer aldığı programda Fen İşleri Şube Müdürleri ile bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, 2021 yılında daha yüksek performans beklediğini ifade etti.

 İKİ AYI VERİMLİ GEÇİRECEĞİZ
2020 yılında 1100 kilometre hedefi ortaya koyduklarını dile getiren Başkan Demir, "10 ayda 1130 kilometre yol yaptık. 2020 yılı için açıkladığımız hedefin üzerinde ilerliyoruz. Yıl sonuna kadar 1250 kilometre yol yapacağız. Bu iş, takip ve çalışanların motivasyonuyla ilgili bir şey. Bu konuda önemli performans sergiledik. Kalan bu iki ayı da verimli geçireceğiz. Planlı ve programlı çalışmaya devam edeceğiz. Sizden alanınıza hakim olmanızı istiyor, performans ve kalitede daha yüksek verim bekliyoruz. Bunu yapabilecek bilgi birikimine ve kaliteye sahipsiniz" dedi.

 İLK ŞEHİR OLACAK
Başkan Demir, daha sonra şunları söyledi: "Durmak yok. Eski yolları kaldırıp genişletecek, kırılan beton yolları yeniden yapacağız. Çünkü insanlarımız bunu hak ediyor. Yollar, kadir kıymet bilen Samsun halkına yakışıyor. Kentin kırsal altyapı yatırımlarını Türkiye'de bitiren ilk şehir Samsun olacak. Geriye dönüp baktığınızda da yaptığınız yolları, verdiğiniz emekleri hatırlayacak, vatandaşlarımızın gözlerindeki ışıltıyı göreceksiniz."

İLGİLİ HABERLER

Samsun trafiğinde 'Yapay Zeka' dönemi
Samsun'da Tarihi Mescit Ve Çeşme Yeniden İnşa Edilecek
Başkan Deveci: 'Sahil elimizden gidiyor'
Samsun B.B. Başkanı Demir: Canik'te artık su baskını yaşanmayacak
Samsun B.B. Başkanı Demir: 2 yılda 2 milyar TL'lik yatırım yaptık