• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 68.799 %0
  • ETHERIUM 3.761 %2.31
17°

Canik Belediye Başkanı Haberleri

Canik Belediye Başkanı haberleri ve güncel Canik Belediye Başkanı gelişmeleri, Canik Belediye Başkanı ile ilgili tüm video, Canik Belediye Başkanı fotoğrafları ve Canik Belediye Başkanı haberleri Haber Gazetesi - Samsun Haberleri sitemizde


GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canikli çiftçilere yönelik destek programları uygulamaya devam edeceklerini belirtti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kadın istihdamına yönelik projeler gerçekleştirmeye devam ettiklerini ifade etti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Canik 15 Temmuz Ömer Halis Demir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri...

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki ihtiyaç sahibi ve dar gelirli Çölyak hastalarına yönelik glütensiz gıda desteklerini sürdürdüklerini ifade etti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gençlerle ve vatandaşlarla bir araya geldi.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeye kazandırdıkları sıfır atık projeleriyle doğayı koruduklarını ve ülke ekonomisine katkıda bulunduklarını belirtti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede vatandaşların taleplerini ve önerilerini yerinde dinlediklerini ve talepleri karşılamak için büyük bir özveriyle çalışmaya...

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki öğrencilere sınav ücret desteği sağlamayı sürdürdüklerini söyledi.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, gençlere ve çocuklara yönelik projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini vurguladı.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Asrın İşinsanları Derneği Samsun Şube Başkanı Tuncay Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi örnek bir şehir kimliğine kavuşturacaklarını ifade etti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitim alanına yönelik çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirtti.