• DOLAR 33,05 %0.00
  • EURO 36,10 %0.27
  • ALTIN 2.565,07 %0.14
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 62.999 %5.79
  • ETHERIUM 3.358 %5.5
29°

Ibrahim sandıkçı Haberleri

ibrahim sandıkçı haberleri ve güncel ibrahim sandıkçı gelişmeleri, ibrahim sandıkçı ile ilgili tüm video, ibrahim sandıkçı fotoğrafları ve ibrahim sandıkçı haberleri Haber Gazetesi - Samsun Haber sitemizde


GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, bilim ve teknolojide öncü bir konumda olduklarını ifade ederek, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü eğitmenlerini...

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, her yaş grubundan vatandaşa hitap eden yeni sosyal yaşam alanlarını ilçede hizmete sunduklarını belirtti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki kadınları sertifikalı meslekli eğitimlerle buluşturduklarını ifade etti.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki öğrencilerle birlikte Filistin’e destek için kâğıttan yapılan kuşları uçurdu.

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede Kurban Bayramı’na yönelik denetim ve kontrolleri aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini belirtti.

GÜNCEL

Canik Belediyesi Hanım Konakları’nda yer alan Sıbyan Sınıfları ve Canik Belediyesi Zambak Sıbyan Okulu öğrencileri, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’nın...

GÜNCEL

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede doğa ve çevre dostu kuşaklar yetiştirmeye devam ettiklerini ifade etti

SAMSUN

Başkan İbrahim Sandıkçı, basın mensuplarının yoğun bir ilgiyle katıldığı buluşma programında gerçekleştirdiği sunumun ardından kendisine yöneltilen soruları içtenlikle yanıtladı.

SAMSUN

AK Parti Genel Merkezi'nde dün yapılan teşkilat temayülünde sürpriz isim olarak Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'nın ismi ön plana çıktı.