Kuşadası'nda kamp yapmak için birçok harika yer var. İşte en popülerlerinden birkaçı:

KuşadasıSevgi Plajı Kamp Alanı: Bu kamp alanı, Kuşadası'nın en popüler plajlarından biri olan Sevgi Plajı'nda yer alıyor. . Alan, çadırlar ve karavanlar için geniş alan, elektrik ve su bağlantıları, duş ve tuvaletler ve piknik masaları ve ızgaralar sunmaktadır.

Sevgi Plajı
Cennet Koyu Kamp Alanı: Bu kamp alanı, Kuşadası'nın biraz dışında yer alan bir koyda yer almaktadır. Alan, çadırlar için el değmemiş bir ortam, elektrik ve su bağlantıları, duş ve tuvaletler ve piknik masaları ve ızgaralar sunmaktadır.

Cennet Koyu-2
Ada Camping: Bu kamp alanı, Kuşadası'na yakın bir adada yer almaktadır. Alan, çadırlar ve karavanlar için geniş alan, elektrik ve su bağlantıları, duş ve tuvaletler, piknik masaları ve barbeküler ve ayrıca bir restoran ve bar sunmaktadır.

Ada Camping
Duman Camping: Bu kamp alanı, Kuşadası'nın güneyinde yer almaktadır. Alan, çadırlar ve karavanlar için geniş alan, elektrik ve su bağlantıları, duş ve tuvaletler, piknik masaları ve ızgaralar ile ayrıca bir yüzme havuzu ve oyun parkı sunmaktadır.

Duman CampingYat Camping: Bu kamp alanı, Kuşadası'nın merkezine yakın bir yerde yer almaktadır. Tesis, çadırlar ve karavanlar için geniş alan, elektrik ve su bağlantıları, duş ve tuvaletler, piknik masaları ve ızgaralar ile ayrıca bir restoran ve bar sunmaktadır.

Dalaman’da Engelliler Haftası’nda öğrenciler engel tanımadı Dalaman’da Engelliler Haftası’nda öğrenciler engel tanımadı

Yat Camping

Editör: Arda KERSU