Pursaklar Belediyesi, ilçeye olan yoğun ilgi ile birlikte yeni yerleşim yerlerinin çoğalması nedeniyle ulaşım ağını genişletmek ve ulaşımı kolaylaştırmak için yatırımlarına devam ediyor.

Değişen ve dönüşen Pursaklar’da ulaşım ağını zenginleştirmek ve alternatif yol güzergahlarını çeşitlendirmek amacıyla belediye, yeni imar yollarının açımına devam ediyor. Pursaklar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Saray Fatih Mahallesi’ndeki yeni yapılaşmalarla birlikte ihtiyaç duyulan yerlere imar yolu açmak için çalışmalarını sürdürürken, ilçe genelinde yeni yol açma ve yol yenileme çalışmalarının devam edeceği bildirildi.

University of Maribor Araştırmacıları ESTÜ’yü ziyaret etti University of Maribor Araştırmacıları ESTÜ’yü ziyaret etti

Pursaklar’ın bölge genelinde yoğun ilgi görmesi ile birlikte yeni yerleşim yerlerinin ortaya çıkması nedeniyle yeni imar yolları kazandırdıklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Hemşehrilerimizin istedikleri yere rahatlıkla ulaşabilmeleri için ilçemizin farklı noktalarında yeni imar yolları açmaya devam ediyoruz. Açılan yeni yollarla birlikte ilçe sakinlerimiz ev ve iş yerlerine güvenle ve huzurla ulaşım sağlayabilecek. Vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırmak adına çalışmalarımız aralıksız devam edecek’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha