Pursaklar Belediyesi’ne bağlı Nezaket Okullarında öğrencilerin zeka becerilerini geliştirmek adına Akıl Oyunları Turnuvası düzenlendi.

Minik öğrencilerin akıl oyunları tasarımları ile yetenekleri ve zeka becerilerini geliştirmeleri, kaliteli vakit geçirmeleri amacıyla Pursaklar Belediyesi’ne bağlı Nezaket Okullarında Akıl Oyunları Turnuvası düzenlendi. Minik öğrencilerin yaptıkları akıl oyunları tasarımları eğitmenlerden geçer not alırken, turnuvaya katılan minik öğrenciler birbirleri ile kıyasıya yarıştı. Tudrunavada dereceye giren çocuklara madalyaları takdim edildi.

Ordu’da 2 haftada 30 binden fazla araç denetlendi Ordu’da 2 haftada 30 binden fazla araç denetlendi

Nezaket Okullarında çocukların çok yönlü gelişimlerini sağlamak adına birçok etkinlikler düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Çocuklarımızın çok yönlü gelişim sağlaması, özgüven ve yeteneklerini sergilemeleri bakımından bu tür etkinliklere büyük önem veriyoruz. Akıl oyunları gibi eğitici turnuva ve etkinliklerle de öğrencilerimizin eğlenerek öğrenmelerine ve kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Çocuklarımızın yeteneklerini daha da ileriye taşımaları ve kendi yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olmak için her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: iha