Akıncılar’da salçalık domates ve biber fidesi dağıtıldı Akıncılar’da salçalık domates ve biber fidesi dağıtıldı

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) koordinatörlüğünde çalışmalarını yürüten TOBB Sivas Genç Girişimciler Kurulu tarafından Yapay Zekânın Geleceği ve Endüstri 4.0 Programı Düzenlendi.

Prof. Dr. Ertan Buyruk’un moderatörlüğünde gerçekleştirilen programa Prof. Dr. Oğuz Kaynar, Prof. Dr. Metin Zontul ve Doç. Dr. Ahmet Gürkan Yüksek konuşmacı olarak katıldı.

STSO Başkanı Zeki Özdemir, Endüstri 4.0 ve yapay zekânın geleceği konusunu yoğun bir katılımla ele aldıkları için Sivas Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Mustafa Hazırbulan ve ekibine teşekkür etti.

Yapay zekâ ve yenilikçi teknolojilerin entegrasyonuyla üretim süreçlerinin daha verimli, esnek ve akıllı hale geldiğine vurgu yapan Başkan Zeki Özdemir, “Sivas Ticaret ve Sanayi Odası olarak, iş dünyasının bu dönüşüme hazır olması ve bu teknolojileri kullanarak rekabet avantajı elde etmesi için çaba gösteriyoruz. Üyelerimize dijital dönüşüm konusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Endüstri 4.0 kapsamında yapılacak yatırımları teşvik etmek ve yeni iş fırsatları yaratmak için çeşitli projeler geliştiriyoruz. Bu dönüşümün bir parçası olmaktan gurur duyuyor ve üyelerimize destek olmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha