Dosso Dossi Fashion Show, bu kez tescilli güzelleri bir araya getiriyor. Brezilya Güzeli Maria Brechane ve Türkiye Güzeli Nursena Say, 15 Aralık’ta Antalya’da düzenlenecek defilede podyuma çıkacak.

Nest Convention Center’da iki bin özel davetlinin izleyeceği Dosso Dossi Fashion Show, güzeller geçidine sahne olacak. 70 mankenin katılımı ile gerçekleşecek büyük defilenin baş mankeni Victorias Secret’in ünlü yüzlerinden Norveçli Frida Aasen olacak. Toplam 70 mankenin görev alacağı defilenin kadrosuna iki tescilli güzel de dahil oldu. 2023 Brezilya Güzeli Maria Brechane ve son Türkiye Güzeli Nursena Say, Türk tekstil ürünlerinin 2024 ilkbahar-yaz koleksiyonlarının sergileneceği defilede dörder kıyafet giyecek.

19 yaşında ve 1,78 boyunda olan Brezilyalı Maria Brechane, 2017 yılında başladığı profesyonel modellik kariyerinde hızla ilerliyor. Geçtiğimiz yıl düzenlenen son Miss Turkey yarışmasında birinci olan Nursena Say ise 25 yaşında ve 1,80 boyunda. Nursena Say, Şubat ayında Hindistan’da düzenlenecek Miss World Güzellik Yarışması’nda ülkemizi temsil edecek.

"Merhaba Türkiye" mesajı

Bu arada, bir gelenek haline gelen güzellerin “Merhaba Türkiye” paylaşımını Brezilyalı model de gerçekleştirdi. Önceki gün sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafı üzerine “Merhaba Türkiye” yazarak mesajına Türkçe başlayan Maria Brechane, İngilizce devam ederek “Antalya’da Dosso Dossi Fashion Show’da olacağım. Aralık’ta hepinizi göreceğim için mutluyum. Hepinizi seviyorum” dedi. Mesajının sonuna kalp emojisi koyan ünlü manken, Türkiye’ye gelecek olmaktan duyduğu mutluluğu takipçileriyle paylaştı.