Yaz mevsiminin en sevilen meyvelerinden karpuz, CarrefourSA'da 21-27 Mayıs tarihleri arasında 12,90 TL/kg fiyatıyla sizleri bekliyor! Bu fırsatı kaçırmayın!

Carrefoursa

CarrefourSA'da Yaz Meyvelerinin Tadı Çıkar!

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, taze ve lezzetli meyveler sofralarımızın baş tacı oluyor. CarrefourSA, 21-27 Mayıs tarihleri arasında yaz mevsiminin en sevilen meyvelerini cazip fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Bu haftanın en gözde ürünü ise sadece 12,90 TL/kg fiyatıyla karpuz! Serinletici bir yaz sofrası için bu fırsatı kaçırmayın.

Karpuz: Yazın Vazgeçilmezi

Karpuz, yaz aylarının serinletici ve tatlı lezzeti olarak bilinir. CarrefourSA, bu haftanın özel kampanyasında karpuzu 12,90 TL/kg fiyatıyla sunuyor. Tazeliği ve lezzetiyle yaz sofralarınızı şenlendirecek bu fırsatı kaçırmayın.

Diğer Cazip Ürünler

CarrefourSA'da sadece karpuz değil, diğer taze yaz meyve ve sebzeleri de avantajlı fiyatlarla bulabilirsiniz. İşte bu hafta öne çıkan diğer ürünler:

Portekiz, Türkiye maçının hazırlıklarını sürdürdü Portekiz, Türkiye maçının hazırlıklarını sürdürdü
  • Soğan Yeni Hasat: 13,90 TL/kg
  • Avokado İthal: 19,90 TL/adet
  • Domates Salkım: 19,99 TL/kg
  • Domates Pembe: 24,90 TL/kg
  • Kavun Galya: 29,90 TL/kg
  • Kayısı: 39,90 TL/kg
  • Erik Papaz: 69,90 TL/kg

Karpuzun Carrefoursa

Unutmayın!

Bu harika fırsatlar yalnızca CarrefourSA AVM'lerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Gurme marketler bu kampanyaya dahil değildir. CarrefourSA’ya uğrayın ve yaz meyvelerinin tadını doyasıya çıkarın!

CarrefourSA: Her Zaman En İyi Fiyatlarla, Her Zaman Yanınızda!

CarrefourSA, her zaman olduğu gibi bu yaz da en taze ve lezzetli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. Hem bütçenizi koruyun hem de yazın keyfini çıkarın. CarrefourSA'ya gelin ve bu eşsiz lezzetleri kaçırmayın!

Editör: Ismail Usta