Hakkında 15 yıl hapis cezası bulunan şahıs yakalandı Hakkında 15 yıl hapis cezası bulunan şahıs yakalandı

Aydın’ın Çine ilçesinde yapımı devam eden Devlet Hastanesi inşaatında sona yaklaşılırken, İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, bölgede incelemelerde bulundu.

Her geçen gün büyüyen sağlık imkanları ile sevk eden değil sevk alan bir il olma konuma yaklaşan Aydın, son teknoloji cihazları ve büyüyen sağlık birimleri ile vatandaşlara umut olmaya devam ediyor. Bu çerçevede Çine ilçesinde yapımına başlanan yeni Devlet Hastanesi inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Çalışmalarda sona yaklaşılırken, Aydın İl Sağlık Müdürü Dr. Eser Şenkul, yapımı hızla devam eden 75 yataklı Çine Devlet Hastanesi inşaat alanını yerinde inceledi. Çine Devlet Hastanesi Başhekimi ve yüklenici firma yetkililerinden inşaat alanında gerçekleştirilen çalışmalar, son durum ve planlamalar hakkında bilgi alan İl Sağlık Müdürü Şenkul, 20 bin metrekare kapalı alana sahip, 75 yatak sayılı, 28 poliklinik, 11 Palyatif Bakım ve 8 yoğun bakım yataklı kapasiteli Çine Devlet Hastanesi inşaatının tamamlanması ile daha modern ve konforlu sağlık hizmeti sunulacağını ifade ederek en kısa sürede vatandaşların hizmetine sunulması için çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini belirtti.

İl Sağlık Müdürümüz Dr. Eser Şenkul’a ziyaretinde, Kamu Hastaneleri Hizmetleri, Destek Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri Başkan ve Başkan Yardımcıları, Çine Devlet Hastanesi Başhekimi, İdari Mali Hizmetler Müdürü ile Çine İlçe Sağlık Müdürü eşlik etti.

Kaynak: iha