HaberlerArtık farklı bir Türkiye var

Artık farklı bir Türkiye var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, partisinin Asarcık İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu. Köktaş, 'Artık kendi ayakları üzerinde duran, kendi silahını, uçağını, tankını yapan bir Türkiye var' dedi

Artık farklı bir Türkiye var

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Asarcık İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'na katılarak ilçe teşkilat üyeleri ile biraraya geldi. Toplantıda, AK Parti Asarcık İlçe Başkanı Hami Karakaş, İlçe Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları yapmış oldukları çalışmalar hakkında birer konuşma yaparken, belediye meclis üyeleri ve mahalle başkanları ise kendilerine iletilen talep ve sorunlar hakkında bilgi verdiler.

DİMDİK AYAKTAYIZ
AK Parti'nin bir taraftan yerel hizmetlerini sahada uygulamaya koyarken diğer taraftan geneldeki hizmetleri hayata geçirmek için mücadele ettiklerini belirten Milletvekili Köktaş,
"Teşkilatımızın değerli üyeleri ile bugüne kadar çok güzel işler yaptık. Beraber çok işler başardık. Biz, kurulduğumuz günden beri, ülkemize ve milletimize hizmet etmek için verdiğimiz mücadelede birçok engellemeyle karşılaştık. Ülkemizin büyüyüp güçlenmesini istemeyenlere karşı, teşkilat üyelerimizin gayretleri çalışmaları, milletimizin büyük desteği ile bugün dimdik ayaktayız. Bakın nereden nereye geldik, Artık kendi ayakları üzerinde duran, kendi silahını, uçağını, tankını, otomobilini yapan bir Türkiye var.
Eskiden yurt dışından tank, insansız hava araçları alıyorduk, bunların modernizasyonu için de her yıl yabancı ülkelere milyarlarca dolar ödüyorduk. Şükürler olsun ki şimdi silahımızı da, uçağımızı da, tankımızı da, insansız hava aracımızı da kendimiz üretiyoruz. Geçmişte hayal denilenleri bugün AK Parti gerçekleştiriyor." dedi.

SIRADAKİ HABER
}