Kütahya haber: Hisarcık Ak Parti Gençlik Kollarında Emre Sarıkaş güven tazeledi

Kütahya haber: Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde gerçekleştirilen Ak Parti Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresinde Emre Sarıkaş tekrar başkanlığa seçildi.

Hisarcık Ak Parti Gençlik Kollarında Emre Sarıkaş güven tazeledi

AK Parti İlçe binasında gerçekleştirilen kongreye AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur, Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Hisarcık AK Parti İlçe Başkan adayı Ali Var, eski Gençlik Kolları Başkanları ve partili gençler katıldı.
Kongrenin açılışında bir konuşma yapan Ak Parti Hisarcık Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıkaş,'Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrağı biz 3 yıl önce devraldık. Bizleri tekrar bu göreve layık gördüler. Bizde yaptığımız görüşmeler sonucu devam kararı aldık. Partimizde ikinci bir aday çıkmadı. Bu da birlik ve beraberliğin bir göstergesidir. Allah utandırmasın' dedi.
Daha sonra söz alan Belediye Başkanı Fatih Çalışkan,'Gençlik Kolları Başkanlığını yürüten Emre Sarıkaş'ın istişareler sonucu genel merkezimizin de takdiri ile tekrar görevine devam kararı alındı. Ben şimdiden ilçemize verdikleri katkılarından dolayı eski ve yeni Gençlik Kolları Başkanlarına teşekkür ediyor, bundan sonra yapacakları hizmetler için başarılar diliyorum. Kongrede seçilecek olan Emre Sarıkaş ve gençlerimize 'hayırlı uğurlu olsun' dileklerimi iletiyorum. Kırılma, dökülme olmadan birlik ve beraberliğinizi bozmamanızı tavsiye ediyorum' diye konuştu.
Kongrede bir konuşma yapan AK Parti Kütahya İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Batur, ''Hisarcık'ta yaptığımız istişareler sonucunda; Bu zamana kadar Hisarcık ilçesini bir ve beraber görüntü çizen, gerek İlçe Başkanlığımızla gerek belediyemizle koordineli bir şekilde çalışan, birlik beraberliğin oluştuğu yer olarak biliriz. Bugün Hisarcık Gençlik Kolları kongresini güven tazeleme noktasında gerçekleştiriyoruz. Gençliğin önemini her konuşmasında vurgulayan bir lidere sahibiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın biz Gençlik Kollarından istediği ciddiyet ve samimiyetle ana kadememizdeki ciddiyeti de örnek alarak bu kongrelerimizi bütün ilçelerimizde tek tek gerçekleştirmemizdi. Bugün nasıl bir ve berabersek, bundan sonra da bir ve beraber görüntümüzü asla bozmamaktan yanayız. Bu salona geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına seçilecek olan Emre Sarıkaş ve Yönetim Kuruluna başarılar diliyorum'' şeklinde konuştu. MA- EFE)

Hisarcık Ak Parti Gençlik Kollarında Emre Sarıkaş güven tazelediEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da termometreler patlayacak

1 Samsun'da termometreler patlayacak

Samsun'da şüpheli ölüm

2 Samsun'da şüpheli ölüm

'Neden ben' diye sormak!

3 'Neden ben' diye sormak!..

Test edildi, onaylandı

4 Test edildi, onaylandı

Eski vekile ihraç talebi

5 Eski vekile ihraç talebi

Samsunlu futbolcunun mutlu günü

6 Samsunlu futbolcunun mutlu günü

Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

7 Türk Telekom'un taşeron işçileri dertli

Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

8 Samsun'da 10 yıl daha yetecek mezar yeri var

İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

9 İŞKUR, vasıfsız elemanın yeri değil

 Dualar Yıldırım için

10 Dualar Yıldırım için


SIRADAKİ HABER