Karaaslan, Taşçı ve Göksel'den gençlere büyük jest

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Çakırlar Korusu'nda gerçekleştirilen gençlik buluşmasına katıldı.

Karaaslan, Taşçı ve Göksel'den gençlere büyük jest

AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’yla birlikte katıldığı programda Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, gençlere kendi elleriyle sucuk pişirip ikram etti.

Samsun’da eğitimlerini hayatlarına sürdüren üniversiteli ve liseli gençler için AK Parti İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen buluşmada, Atakum Belediyesi tarafından hazırlanan tur bisikleti ile Çakırlar Korusunu gezen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, gençlerle uzun süre sohbet etti.

Gençlere ve düşüncelerine önem verdiğini söyleyen Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan, “Ülkenin geleceği olan ve geleceğine yön verecek olan gençlerimize önem veriyoruz. Gençlerimizin düşünceleri bizim için son derece önemlidir. Bu anlamda her fırsatta gençlerimizle buluşmaya, sohbet etmeye, görüşlerini almaya ve bu görüşleri doğrultusunda çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğine dikkat çeken ve bu süreçte gençlerin birlik içerisinde olması gerektiğini söyleyen AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel, “Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı devletimizin ciddi bir mücadelesi var. Gençlerimizi provoke edip, devletine ve milletine karşı gelmeye yönelten hainlere karşı birlik içerisinde olmalıyız. Ülkemizin vatanına sevdalı gençleri var oldukça, hainler amaçlarına asla ulaşamayacaktır. Milli hassasiyetleri yüksek olan gençlerimiz, bölücülerin, hainlerin oyunun bozacak, ülkemizi bölmeye ve parçalamaya yönelik hayalleri olanlara asla müsaade etmeyecektir” diye konuştu.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, belediye bünyesinde kurulan Gençlik Masası projesiyle ilgili gençleri bilgilendirerek, “Atakum ilçesi genç bir nüfusa sahip. Ayrıca Türkiye’nin en önemli üniversitelerinden birisi olan Ondokuz Mayıs Üniversitesi de ilçemizde. Bu anlamda biz gençlerle hep yakınız. Bu yakınlığı proje paylaşımı, ortak çalışmalar noktasında sürdürmek adına Gençlik Masası’nı kurduk. Tüm gençlerimizi bu projenin içerisinde yer olmaya davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti İl Başkanı Muharrem Göksel ve Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Çakırlar Korusu’nda gerçekleştirilen gezi programının ardından mangalın başına geçerek gençlere kendi elleriyle sucuk pişirdi. İl Başkanı Göksel ve Başkan Taşçı, gençlerin ısrarı üzerine korta girerek kıyasıya bir tenis mücadelesi yaptı.EN ÇOK OKUNANLAR

Otomobil koyun sürüsüne daldı

1 Otomobil koyun sürüsüne daldı

Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

2 Dağda mahsur kalan 8 çoban ve 2 bin koyun kurtarıldı

Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

3 Düğün konvoyunda kaza: 22 yaralı

Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

4 Mardin'de aranan 20 şahıs yakalandı

Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

5 Çöp konteynerinde başlayan yangın otomobili kullanılmaz hale getirdi

Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

6 Düğün konvoyunda zincirleme trafik kazası: 22 yaralı

Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

7 Ordu'da denize düşen 2 kişi öldü

Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

8 Sultan Abdülhamid Han Hastanesi'nin kantininde yangın

Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

9 Doğalgaz patlaması sonucu çıkan yangında 7 ev kullanılamaz hale geldi

Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi

10 Denize düşen talihsiz adam yaşamını yitirdi


SIRADAKİ HABER