Haberler'hepsisamsunda.com' Büyümeye Devam Ediyor

'hepsisamsunda.com' Büyümeye Devam Ediyor

Türkiye'nin ilk yerel ilan ve alışveriş sitesi olan hepsisamsunda.com günden güne alt yapısını ve müşteri portföyünü geliştirerek Samsunlu kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor

'hepsisamsunda.com' Büyümeye Devam Ediyor

Samsunlu girişimciler Nazım Can Vayni, Teoman Vayni ve Ömer Yüksel tarafından 15 Ekim 2015'te yayın hayatına başlayan 'hepsisamsunda.com', açıldığı günden bu yana her geçen gün artan kurumsal üye yapısıyla Samsunlu esnafları, internet üzerinden yine Samsun halkıyla buluşturuyor.

Uygun bir maliyeti ve hedef kitlesi olan 'hepsisamsunda.com' teknoloji ve altyapıya verdiği önemle hizmeti Samsunlu hemşehrilerinin ayağına getiriyor. Samsunda ilk ve tek olan bu sitede Samsunlular aradığı her şeyi sanal ortamda görmenin yanısıra, yerinde dokunarak alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor.

YOĞUN TALEP
Beklediklerinden daha yoğun bir talep ile karşılaştıklarını belirten sitenin kurucularından Nazım Can Vayni, "Kurumsal ve bireysel üyelikler olmak üzere 2 şekilde üye olabileceğiniz sitemizde; emlak, vasıta, alışveriş, iş ve sanayi, hizmetler, hayvanlar alemi, kariyer ve firma rehberi olmak üzere çeşitli ilan ve alışveriş kategorilerimiz bulunuyor. Kurumsal üyeler çok cazip fiyatlara kendi web sayfalarını ve mağazalarını oluşturarak kurumsal kimliklerini müşterilerle buluşturuyor. Firmalar ayrıca, firma rehberi kategorisinde ile akla gelebilecek her sektörde işletmesini kapsamlı bir tanıtımla alıcıya sunuyor. Milli duygularla kurduğumuz bu site sayesinde Samsun kazanıyor" dedi.

 

 

SIRADAKİ HABER
}