Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Ses Akustik

Günümüzde yeni yapılar için zorunlu kılınan http://www.sesakustik.net ses yalıtımı eski yapılar için de sonradan uygulanarak gürültü düzeyindeki seslerin gerek dış mekanda gerekse iç mekanda kontrol altında tutulmasına olanak tanımaktadır.

Ses Akustik

Günümüzde yeni yapılar için zorunlu kılınan http://www.sesakustik.net ses yalıtımı eski yapılar için de sonradan uygulanarak gürültü düzeyindeki seslerin gerek dış mekanda gerekse iç mekanda kontrol altında tutulmasına olanak tanımaktadır. Günümüzde artan teknolojinin olumsuzluklarında çevre kirliliğinin farklı bir boyutu yüksek frekanslı seslerdir.

Bu seslerin kontrol altına tutularak başta insan sağlığını olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçilmekte ve iş ortamında çalışma veriminin düşmesini engellemektedir. Farklı yapı elemanları ile sağlanan ses yalıtımı çeşitli kategorilerde malzemelerle mekanı kullanım amacınıza uygun olarak farklı kalınlık ve yoğunlukta imal edilebilmektedir.

 

Ses yalıtımı için farklı renk seçeneklerinde http://www.sesakustik.net akustik süngerlerden duvar ve tavan uygulamaları için faydalanabileceğiniz gibi zemin döşeme malzemeleri de ses yalıtımın istenilen düzeyde sağlanmasına olanak tanıyabilmektedir. Yüksek mukavemette imal edilerek ihtiyaçlarınıza sunulan malzemeler muhteşem bir ses izolesi sağlayarak evlerinizde veya iş yerlerinizde sessiz bir ortamda huzurlu zamanlar geçirmeniz sağlanır.

 

Uzun yıllar hiçbir problem yaşamadan yapılarınız için sonradan da uygulanabilecek olan yapı malzemeleri projelendirme aşamasında yapı elemanları tercih edilirken ses yalıtımını en üst seviyede sağlayan ürünlerden tercih edilmesi de ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecektir. Yanmazlık özelliği de kazandırılan yalıtım malzemeleri geniş bir yelpazede mekanı kullanım amacınıza uygun olarak seçilebilmektedir.

 

Sınırsız renk seçenekleriyle de mekanın dekorasyonuna tercih edeceğiniz malzemelerle katkı da sağlayabilirsiniz. Kalınlık ve yoğunlukları değişkenli gösteren malzemeler ses yalıtımı konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunda veliler de heyecanlı

1 Samsun'da veliler de heyecanlı

Bu nasıl serbest piyasa

2 Bu nasıl serbest piyasa?..

Samsunsporda galibiyet hazırlığı

3 Samsunspor'da galibiyet hazırlığı

Samsunspordan 5li imza

4 Samsunspor'dan 5'li imza

Samsunda pencereden düşen adam hayatını kaybetti

5 Samsun'da pencereden düşen adam hayatını kaybetti

Samsunda üniversiteli ByLockcular adliyeye sevk edildi

6 Samsun'da üniversiteli ByLockcular adliyeye sevk edildi

Berkan Ateş Samsunda toprağa verildi

7 Berkan Ateş Samsun'da toprağa verildi

Bakan Çağatay Kılıçtan Samsunspora taziye mesajı

8 Bakan Çağatay Kılıç'tan Samsunspor'a taziye mesajı

Samsunlu gence acı kader

9 Samsunlu gence acı kader

Tarlada 1, pazarda 5 TL dönemine artık son

10 'Tarlada 1, pazarda 5 TL dönemine artık son'


SIRADAKİ HABER