HaberlerMHP Samsun İl Başkanı Tekin: İzin vermeyeceğiz

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: İzin vermeyeceğiz

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, İstanbul'daki terör saldırısını kınayıp, 'Türk milleti olarak birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen, emperyalist canavarların ve onların taşeronu terör örgütlerinin emellerine ulaşmalarına asla izin vermeyeceğiz' dedi

MHP Samsun İl Başkanı Tekin: İzin vermeyeceğiz

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, İstanbul'da yaşanan bombalı terör saldırısını kınadı.

Tekin, "Türk milleti olarak birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen, topraklarımızda gözü olan küresel emperyalist canavarların, bu coğrafyada ki taşeronu olan terör örgütleri ve o katillerin destekçilerinin emellerine ulaşmalarına asla izin vermeyeceğiz" diye konuştu.

ORTAMI AKP HAZIRLADI
Milletin sabrının taştığını ifade eden Tekin açıklamasında şunları söyledi: "Ülkemizi kana bulayan eli kanlı terör örgütü, onun destekçileri ve maalesef izlediği yanlış terör politikaları ile bu günleri yaşamamıza ortam hazırlayan AKP'ye de kızgınlığımız her geçen gün artmaktadır. Otuz altı etnik köken söylemleri ile başlayan, habur rezaleti ile dolma bahçe mutabakatı, oslo görüşmeleri ile açılım süreci denen o gaflet, dalalet hatta hıyanet derecesinde, PKK ve onların siyasi uzantılarıyla pazarlıklar yaparak, terörle mücadeleyi değil müzakereyi tercih etmiş, asker ve polisi kışlaya hapsederek köyleri, ilçeleri, şehirleri teröristlere terk etmiş, PKK'ya imkan, cesaret ve zaman kazandıranlar, bu akan kanların her bir damlasında vebali olduğunu unutmamalıdırlar. Barış ve huzur gelecek, analar ağlamayacak gibi kulağa hoş gelen efsunlu sözlerle kardırdıkları bu millet, gün gelecek bunlardan da hesap sormasını bilecektir. MHP olarak; geçte olsa yanlıştan vaz geçerek terörle mücadele etmeye çalışan hükümete açık çek vermiş, gösterilen mücadelenin artarak devam etmesi hususunda, terörün kökü kazınıncaya kadar kararlılıkla yapılacak mücadelede taşın altına gövdesini koymuştur ve koymaya da devam edecektir. Allahın izniyle bin yılı aşkındır yaşadığımız bu topraklar Türk yurdu olarak kalmaya devam edecektir. Türk milletinin milli birlik ve beraberliğinin bozulmasına Milliyetçi Hareket Partisi asla izin vermeyecektir."

SIRADAKİ HABER
}