Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Manisa haber: AK Partili kadınlardan tanıtım toplantısı

Manisa haber: Manisa'da yaklaşık 2 ay önce atanan AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver tanıtım toplantısı düzenledi.

AK Partili kadınlardan tanıtım toplantısı
Manisa haber:
Yaklaşık 2 ay önce AK Parti Manisa İl Kadın Kolları Başkanlığına atanan Rukiye Yaver, 50 kişilik yönetim kurulu listeni kamuoyuna tanıttı. İl Başkanlığında düzenlenen tanıtım toplantısına AK Parti İl Başkanı Zülfikar Gürcan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi Semra Kaplan Kıvırcık, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç ve partililer katıldı.
AK Parti Manisa İl Başkanı Zülfikar Gürcan, İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver ve yönetim kurulu üyelerine yeni görevinde başarılar diledi. Başkan Yaver'in 160 başvuruyu tek tek incelediğini ifade eden Gürcan, 'Manisa'mıza yakışır bir il yönetimi oluştu' dedi. Yeni yönetimin bu davayı 2023'e, 2053'e, 2071'e taşıyacağını kaydeden Gürcan, '2001 yılında biz bu partiyi kurduğumuzda o gün için bize diyorlardı ki rejimli bir muhalefet partisi mi olacağız, rejime karşı olan bir partinin neferi mi olacağız, 1 sene sonra kapatılacak bir partinin mi üyesi olacağız diyen, üye bulmakta zorlandığımız günlerden bugün itibariyle sadece Manisa ölçeğinde 145 bin üyesi olan ve Türkiye genelinde 10 milyonu aşmış AK Parti üyesiyle Türkiye'nin en büyük sivil toplum örgütü hali gelmiştir' diye konuştu.
AK Parti'nin 15 yılda yapılmamış icraatları yapan bir parti haline geldiğini vurgulayan Gürcan, 'AK Parti şemsiyesi çok güçlü bir şemsiyedir. Biz bu şemsiyenin altında bulunmaktan şeref duyuyoruz. Bu şemsiye bize güç veriyor. Bizi şeref veriyor. Ve bu dava hizmet etmek bize gurur veriyor. Bu dava bilinciyle buradasınız. İnsanların Türkiye'den beklentileri çok yüksek. Dünyanın gözü üzerimizdedir. Ak Parti kadın kolları olarak seçime, her şeye hazırız.' dedi.
AK Parti kadın kollarının Türkiye genelindeki en büyük sivil toplum kuruluşlarından biri olduğunu söyleyen AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rukiye Yaver, böyle bir örgütün üyesi olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Genel merkez başta olmak üzere Manisa il genelindeki 17 ilçeyle uyumlu bir şekilde çalışacaklarını ifade eden Yaver, 'Bizim davamızda, bizim teşkilatlarımızda herkes yer vardır. Kimse kendisini ötelemezsin. Bu bir gönül işi, bir dava işidir. Bizler bir bütünüz. AK Partimizi, Manisamızı, Türkiyemizi en iyi şekilde temsil etmek için el birliğiyle çalışmalıyız' dedi.
Konuşmaların ardından Rukiye Yaver, yönetimde yere alan isimleri tek tek tanıttı.

AK Partili kadınlardan tanıtım toplantısıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü Bir anda ağzımdan çıktı

1 Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özköylü: 'Bir anda ağzımdan çıktı'

Samsun Haber Samsunda otomobil kafeye daldı

2 Samsun Haber: Samsun'da otomobil kafeye daldı!

Samsunsporda sarı alarm

3 Samsunspor'da sarı alarm!

Yılmaz, niye öfkelendi

4 Yılmaz, niye öfkelendi?..

Samsunspor Samsunspor Başkanvekili Araboğlu  Tek derdimiz Samsunspor

5 Samsunspor: Samsunspor Başkanvekili Araboğlu 'Tek derdimiz Samsunspor'

Üç ilimizden acı haber 5 şehit, 5 yaralı

6 Üç ilimizden acı haber! 5 şehit, 5 yaralı

Samsunspor Kader haftaları

7 Samsunspor: Kader haftaları

Samsun Haber Fikri Yalman açıkladı O fotoğrafı Yılmazer istedi

8 Samsun Haber: Fikri Yalman açıkladı: O fotoğrafı Yılmazer istedi

Samsun Haber Samsunda içki çaldığı markete ikinci kez gidince yakalandı

9 Samsun Haber: Samsun'da içki çaldığı markete ikinci kez gidince yakalandı

Samsun Haber Samsunda madde bağımlılarına manevi destek

10 Samsun Haber: Samsun'da madde bağımlılarına manevi destek


SIRADAKİ HABER