Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Manisa haber: MHP'li Akçay: 'Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir'

Manisa haber: MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 'MHP olarak bizim partimizin bir hedefi var, bizim söylemlerimizin uyumlu olması lazım, demirci ustası çekiç, çırağı balyozu kullanır. Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir' dedi.

MHP'li Akçay: 'Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir'
Manisa haber:
MHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, Salihli'de yeni göreve gelen İlçe Başkanı Mehmet Akın ve yönetim kurulu üyelerini parti binasında ziyaret etti. Erkan Akçay'ın Salihli İlçe teşkilat ziyaretine Manisa MHP İl Başkanı Erkan Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Yunusemre, Alaşehir, Şehzadeler, Ahmetli, Salihli, Sarıgöl, Soma, Saruhanlı, Akhisar İlçe Başkanları yer aldı.
MHP'nin her zaman dava partisi olduğunu ifade eden Akçay, '15 Temmuz FETÖ darbe girişiminde MHP her zaman olduğu gibi, yine kritik rol oynamış ve darbeyi önlemiştir. Çünkü MHP'nin bu duruşu ilkesel bir duruştur. Biz hiçbir zaman dönemsel duruş sergilemiyoruz' dedi.
MHP'li Akçay, 12 Eylül darbe girişiminde olduğu gibi, 15 Temmuz darbe girişiminde de MHP'nin hedef alındığını söyledi.
'Bizim ustamız Bahçeli'dir'
'MHP olarak biz teşkilatçı bir partiyiz' diyen Akçay, 'Biz liderimize ve partimize her zaman sahip çıkacağız. MHP olarak bizim partimizin bir hedefi var, bizim söylemlerimizin uyumlu olması lazım, demirci ustası çekiç, çırağı balyozu kullanır. Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir. Bizim ustamızda MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli'dir. Bizim teşkilat olarak görevimiz onun çekici vurduğu yere balyozu indirmek onu takip etmek, bunun için bize düşen görev çekici takip etmektir' dedi.
MHP'nin mecliste her zaman kilit rolünde yer aldığını vurgulayan Akçay, 'TBMM'de MHP ne dediyse, o olmuştur. Cinsel istismar yasasının MHP'nin talebi ile geri çekilmiştir' dedi.
Doğu ve Güneydoğu'da MHP teveccühünün arttığına değinen Akçay, 'Suriye ve Irak'ta olanları gören vatandaşlarımız görerek, ülkesine sahip çıkıyor. Doğu ve Güneydoğu'daki vatandaşlarımız, bizi arayıp, destek vereceklerini söylüyor. Artık oradaki insanlarımız, kimin dost, kimin düşman olduğunu görmeye başladı' dedi.
Şehidin baba ocağına başsağlığı ziyareti
MHP Grup Başkanvekili Akçay, Salihli ziyareti kapsamında Şırnak-Cizre karayolunda teröristlerce yola yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu yaralanan ve tedavi gördüğü Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde şehit olan Uzman Çavuş Süleyman Gür'ün(25) Kurtuluş Mahallesi'ndeki baba ocağını ziyaret etti. Akçay, şehidin eşi Merve, annesi Fikriye, babası Fahri Gür ve ağabeyi Sedat Gür'e başsağlığı diledi.

MHP’li Akçay: “Çırağın işi ustasının çekici vurduğu yere balyozu indirmektir”EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Ufuk Samsunda

1 Samsunspor: Ufuk Samsun'da

Samsunspor Samsunsporda Kone sıkıntısı

2 Samsunspor: Samsunspor'da Kone sıkıntısı

Samsunsporda Abdülkerim ve Oğuz tamam

3 Samsunspor'da Abdülkerim ve Oğuz tamam

Samsun Haber Samsundaki o kuaförlere dikkat

4 Samsun Haber: Samsun'daki o kuaförlere dikkat!

Samsunspor Samsunspor Teknik Direktörü Özalan 50den fazla oyuncu izledim

5 Samsunspor: Samsunspor Teknik Direktörü Özalan: '50'den fazla oyuncu izledim'

Samsunspor Samsunspor sezonu açtı

6 Samsunspor: Samsunspor sezonu açtı

Samsun Haber  Samsundaki büfe saldırganı adliyeye sevk edildi

7 Samsun Haber: Samsun'daki büfe saldırganı adliyeye sevk edildi

Samsun Haber MHP Grup Başkanvekil Usta Samsundaki FETÖcüler belli

8 Samsun Haber: MHP Grup Başkanvekil Usta: 'Samsun'daki FETÖ'cüler belli'

Samsunspor Samsunspor yönetiminden yakın takip

9 Samsunspor: Samsunspor yönetiminden yakın takip

Samsun Haber Engelli üst geçit

10 Samsun Haber: 'Engelli' üst geçit


SIRADAKİ HABER