HaberlerKalıcı makyaj ile daha genç bir ifadeye kavuşun

Kalıcı makyaj ile daha genç bir ifadeye kavuşun

Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi sahibi Fatoş Sivaslı, son derece doğal yöntemlerle yaptıkları kalıcı makyajla, kadınları daha dinamik, daha dinç ve daha genç bir ifadeye kavuşturduklarını söyledi

Kalıcı makyaj ile daha genç bir ifadeye kavuşun

Kalıcı makyajda kullandıkları ürünlerin oldukça doğal olduğunu kaydeden Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi sahibi Fatoş Sivaslı, işlemi hamillelerde, emziren annelerde, kemotarapi alanlarda ve şeker hastalarında da çok rahatlıkla uyguladıklarını kaydetti. Kalıcı makyajla daha genç ve dinç bir ifadeye sahip olunduğunu kaydeden Sivaslı, "Kaşa yaptığımız kalıcı makyajla, kadınları daha dinamik, daha dinç, daha genç, daha dinlenmiş bir göz ifadesine kavuşturuyoruz. Düşük, yorgun, yarık ve boşlukları olan kaşları, muhteşem bir görüntüye kavuşturuyoruz. İşlem bititği zaman kişiye inanılmaz bir öz güven geliyor. Kadınlar buradan çok mutlu bir şekilde ayrılıyor" dedi.
Kaş dışında eyeliner ve dudak renklendirmede de kalıcı makyaj yaptıklarını kaydeden Sivaslı, hijyen ve sağlıktan asla taviz vermediklerinin altını çizdi.

 

SIRADAKİ HABER
}