HaberlerLadik araç filosunu yeniledi

Ladik araç filosunu yeniledi

Ladik Belediyesi, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına araç filosunu yenileyerek genişletti

Ladik araç filosunu yeniledi

Samsun Haber - Hizmet kalitesini artırmaya yönelik eski ve kullanışsız araçları bünyesinden satış yoluyla çıkaran Ladik Belediyesi, çeşitli hizmetlerde kullanmak için yeni aldığı araçlarla filosunu güçlendirdi. Ladik’in sokak ve caddelerinde konvoy eşliğinde gezdirilerek vatandaşlara tanıtılan araçlar için belediye önünde düzenlenen törenle kurban kesilip, dua yapıldı.

DAHA ETKİLİ HİZMET

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, törende yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana hizmette kalitenin artması adına var gücümüzle çalışıyoruz. Kısıtlı imkânlarımızla belediyemize 13 araç kazandırdık. Belediye hurda araçtan geçilmiyordu. Yapılan tamirler, parça paraları belediyemize büyük külfetti. Allah’ın izniyle yenilenen araç filomuzla birlikte ilçemize daha etkili hizmet verme gayreti içerisinde olacağız. Ladik Belediyesi şimdi modern ve tam donanımlı araç filosuna ulaşıyor. Araçlarımızın ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

MİLLETİMİZ KAZANACAK

Anayasa değişikliği için 16 Nisan’da yapılacak halk oylaması ile ilgili de konuşan Başkan Özbalcı, "Herkes düşüncelerini söylemekte ve savunmakta özgür. Tabi ki ‘hayır’ diyenlerin hepsi hain değil ama bakıyoruz bütün bildiğimiz hainler ‘hayır’ diyor. 15 Temmuz’u beraber yaşadık. O 'hayır' diyen hainlerin artıkları Avrupa’da cirit atıyor. Memleketin istikbali, istiklali ve istikrarı için milletimizden sağduyulu bir şekilde ‘evet’ bekliyoruz. Burada millet kazanacak, Türkiye kazanacak" dedi.

Özbalcı, konuşmasının sonunda vatandaşların Regaip Kandili'ni kutlayarak, "Mübarek üç ayların ülkemize, milletimize, Ladik’e ve Türk-İslam alemine bolluk, bereket, huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Tören, İlçe Müftüsü Hüseyin Çekin’in yaptığı duanın ardından sona erdi.SIRADAKİ HABER
}