HaberlerHavza Belediye Başkanı İkiz: 'Havza daha iyi olacak'

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Havza daha iyi olacak'

Kaymakam Metin Yılmaz'ı ağırlayan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'İlçemizi daha iyi noktalara taşımak için aralıksız çalışmaya devam edeceğiz' dedi

Havza Belediye Başkanı İkiz: 'Havza daha iyi olacak'

Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Belediye BaşkanıMurat İkiz’i ziyaret etti.

Ziyarette ilçede devam eden çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunan Yılmaz ve İkiz, Havza Hükümet Konağı'nın yeniden yapılması konusu da gündeme geldi.

EL ELE ÇALIŞACAĞIZ

Kaymakam Yılmaz, ortak amacın ilçe halkına hizmet etmek olduğunu belirterek, "İlçemizi daha ileriye götürmek ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için belediyemiz başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşları ile el ele çalışacağız. Göreve başladığım gün, ilçede beraber çalışacağımız arkadaşlarımız beni çok güzel ağırladı. Bugün de belediye başkanımız ile iade-i ziyaretlere başladım. Tüm kurumlarımızı ziyaret edeceğim" dedi.

UYUMUMUZ SÜRECEK

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan İkiz ise, "Sayın Kaymakamımıza bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum. Kendisiyle büyük bir uyum içinde çalışacağımızdan hiç şüphem yok. Bir kez daha kendisine görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}