Niğde haber: AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şeker: ''2019 seçimlerinde Niğde il

Niğde haber: NİĞDE (İHA) – AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, '2019 seçimlerinde Niğde ile ilgili düşüncelerim olabilir' dedi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şeker: ''2019 seçimlerinde Niğde il

AK Parti Niğde İl Başkanlığı Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı düzenlendi. Niğde'nin Ulukışla ilçesine bağlı Çiftehan köyünde düzenlenen toplantıya AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti Milletvekili Alpaslan Kavaklıoğlu, Niğde Belediye Başkanı Rifat Özkan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Temur, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna, AK Partili belediye başkanları veAK Parti meclis üyeleri katıldı.
AK Parti Niğde İl Başkanı Mahmut Peşin, yaptığı konuşmasında ''Yerel yönetimler başkan yardımcımız ve Kocaeli Milletvekilimiz İlyas Şeker ile belediye ve ilçe belediyelerimizle yaptığımız ve yapacağımız ziyaretlerle ilgili bir araya gelmeye devam ediyoruz. İlimizde ikmal eden AK Parti ailesini birbirine yakinen tanıması, gerektiğinde de birbirine bilgi vermesi gerektiğini gördük. İlimizde ilk olarak bu toplantıyı yapmaya karar verdik'' dedi.
AK Parti'nin genel iktidarda olduğu gibi yerel iktidarda da büyük hizmetler yaptığını söyleyen Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, ''Burada ağırlıklı yerel yönetimler var. Değerli belediye başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz. AK Parti olarak genel iktidarda olduğu gibi yerel de de büyük hizmetler yaptık. 2004 yılında AK Parti yönetiminin seçimlerinde 'Kalkınma yerelden başlar' demiştik. Gerçekten 2004 yılında AK Parti olarak belediyeleri aldığımızda ağırlıklı olarak yaptığımız çalışmalar. Aldığımız ilçelerimiz, beldelerimizin en azından alt yapıları konusunda kalkındırmaktı. Bu konuda güzel işler yapıldı. İllerin, ilçelerin ve beldelerin büyük bir çoğunluğunun problemleri çözüldü.'' dedi.
Şeker, ''Birçok kentimiz Avrupa'daki şehirlerden ve kentlerle yarışır konuma geldi. Türkiye genelinde olduğu gibi Niğde'de de bu örnekleri çok rahat bir şekilde görebiliyoruz. Niğde İl Başkanımızın da söylediği gibi yaklaşık iki haftadan beri Niğde'deyiz. Artık Niğdeli olduk. 2019 yılında artık Niğde ile ilgili düşüncelerimde olabilir. İlimizi gezdik, ilçelerimizin bir kısmını gezdik ve kalanları da gezmeye devam edeceğiz'' diye konuştu.
Toplantı sunumlarla devam etti.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şeker: ‘‘2019 seçimlerinde Niğde il



EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da doktora saldırı

1 Samsun'da doktora saldırı

Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti

2 Kamyonun çarptığı genç hayatını kaybetti

Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

3 Kamyona arkadan çarpan otomobildeki 2 kişi öldü

Öğretmenler Günü'nde çifte mutluluk

4 Öğretmenler Günü'nde çifte mutluluk

Giresun'da 4 ev, 1 odunluk kül oldu

5 Giresun'da 4 ev, 1 odunluk kül oldu

Demirci'de öğrencilerden öğretmenlerine farklı kutlama

6 Demirci'de öğrencilerden öğretmenlerine farklı kutlama

Vali Gölyaka ilçesinde incelemelerde bulundu

7 Vali Gölyaka ilçesinde incelemelerde bulundu

Mahalle arasında zincirleme kaza

8 Mahalle arasında zincirleme kaza

O 'maganda' bu kez 13 mermi kovanı ile yakalandı

9 O 'maganda' bu kez 13 mermi kovanı ile yakalandı

Davetsiz misafir işyeri sahibini şaşkına çevirdi

10 Davetsiz misafir işyeri sahibini şaşkına çevirdi


SIRADAKİ HABER