Samsun Haber: Samsun Milletvekili Kurt tekrar yönetimde

Samsun Haber: AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti TBMM Grup Yönetim Kurulu üyeliği görevine tekrar seçildi.

Samsun Milletvekili Kurt tekrar yönetimde

AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda 2 yılını tamamlayan grup organlarının seçimi gerçekleştirildi. AK Parti TBMM Grubu, Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında toplandı. AK Parti TBMM Meclis Başkan vekillerinde ve grup başkanvekillerinde bir değişiklik olmazken, AK Parti TBMM grup yönetiminde 7 kişi değişti, 8 milletvekili ise yerini korudu. Halen AK Parti TBMM Grup Yönetim Kurulu üyesi olan Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt da, görevine tekrar seçildi.

ÇALIŞMALARIMIZ SÜRECEK

Grup toplantısının ardından açıklama yapan Milletvekili Kurt, “Başbakan Binali Yıldırım’ın başkanlığında yaptığımız seçimde Grup Başkanı ve grubumuzun teveccühü ile tekrar AK Parti TBMM grup yönetim kurulu görevine seçildim. Grup yönetimi olarak yasama faaliyetlerinin daha hızlı ve verimli olmasını sağlamak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ben görev alan tüm milletvekillerimizi tekrar tebrik ediyorum, TBMM çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

1 Antalya'da gürültü kavgası: 1 ölü, 1 yaralı

Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

2 Şehit Yarbay Dunca'nın baba evine acı haber ulaştı

Manisa'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

3 Manisa'da iki otomobil çarpıştı: 4 yaralı

Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi

4 Kızılcahamam Belediye Başkanı Güney, iş adamlarıyla bir araya geldi

Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi

5 Cumhurbaşkanı'nın kuzeni trafik kazasında yaşamını yitirdi


SIRADAKİ HABER