HaberlerSamsun HaberleriMHP Samsun İl Başkanı Tekin'den 'Seçime hazır olun' talimatı

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den 'Seçime hazır olun' talimatı - Samsun Haberleri

Salıpazarı İlçe Teşkilatı'nın yönetim kurulu toplantısına katılan MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, partililerin her an seçim olacakmış gibi hazır olmaları gerektiğini ifade etti

MHP Samsun İl Başkanı Tekin'den 'Seçime hazır olun' talimatı

MHP Salıpazarı İlçe Başkanlığı haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılan İl Başkanı Taner Tekin, yöneticiler ile istişarede bulundu. Ülke gündemi ile alakalı konuların da ele alındığı toplantıda konuşan Tekin, yerel seçimlere bir buçuk yıl gibi kısa bir süre kaldığına dikkat çekerek, teşkilatların her an seçim olacakmış gibi hazır olmaları gerektiğini vurguladı.

KAPIMIZ AÇIK

Salıpazarı'nın çok daha iyi hizmetleri hak ettiğini vurgulayan Tekin, “İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde bu ilçemize 3 hilalliği sancağımızı dikeceğiz. Önümüzde bir yerel seçim süreci var. Bu süreçte her ilçemizde olduğu gibi burada da aday adaylarımız olacak. Bizimle aynı yolda yürümek ve aynı safta yer almak isteyen Türk milletinin şerefli her ferdine partimizin kapısı sonuna kadar açık. Aday belirlenirken yine objektif şekilde seçimi kiminle kazanacaksak, adayımız o olacak. Halka rağmen değil, halkımızın görmek istediği isimle seçimlere gireceğiz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}