HaberlerCHP'den Ladik'e Atatürk heykeli

CHP'den Ladik'e Atatürk heykeli

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Samsun ve Ladik örgütlerinin çabalarıyla, Ataşehir Belediyesi'nin desteğiyle Ladik, görkemli bir Atatürk heykeline kavuşuyor' dedi.

CHP'den Ladik'e Atatürk heykeli

CHP Samsun İl BaşkanıTufan Akcagöz, Ladik İlçe Örgütü’nün olağan kongresine katıldı. Kongre üyelerinin oylamasıyla kongre divan başkanlığını da yürüten Akcagöz, Ladik’i çok sevdiklerini ifade etti.

LADİK’E KÖY MUAMELESİ

Ladik’in hizmet alıp almadığını, burada yaşayan vatandaşlara iyi ve kaliteli hizmet götürülüp götürülmediğini yakından takip ettiklerini dile getiren Başkan Akcagöz, “Görüyoruz ki bu ilçemize köy muamelesi yapılıyor. Özelikle Büyükşehir Yasası çıktıktan sonra durum hepten vahim bir hale gelmiş. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı lütfederse hizmet gelecek, yoksa hak getire. Önümüzdeki günlerde Ladik için bir hizmetimiz olacak. İlçe Başkanımız Necati Akdemir ve naçizane bizim çabalarımızla ve Ataşehir Belediyesi’nin desteğiyle Ladik’te bu zamana kadar olmayanı, yapılmayanı gerçekleştiriyoruz. Ladik, görkemli bir Atatürk heykeline kavuşuyor. Bunun için bize yer gösteren ve yardımcı olan Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı’ya da teşekkür ediyorum. Açılışını da siyasi parti gözetmeksizin, hep birlikte yapmayı düşünüyoruz. Ortak payda olarak Atatürk’e ve onun getirdiği ilkelere her zamankinden çok ihtiyacımız var" ifadelerini kullandı.

Tek liste halinde gidilen CHP Ladik İlçe Kongresi’nde önceki dönem ilçe başkanı olan Necati Akdemir seçildi.

SIRADAKİ HABER
}