HaberlerAdıyaman HaberleriCumhurbaşkanı Erdoğan'a yazdığı şiirle Adıyaman sokaklarını süsledi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yazdığı şiirle Adıyaman sokaklarını süsledi - Adıyaman Haberleri

Adıyaman'da emekli bir öğretmenin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için yazdığı 'Rabbim Korur Reisi' adlı şiiri, sokakları süsledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yazdığı şiirle Adıyaman sokaklarını süsledi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın büyük bir hayranı olduğunu dile getiren emekli İngilizce öğretmeni Bahyedin Yılmaz, yazdığı 'Rabbim Korur Reisi' isimli şiirini minibüs duraklarına, ağaçlara, duvarlara ve çeşmelere asarak vatandaşların okumasını sağladı.

Şiirinin yurt dışında da okunmasını istiyor
Emekli öğretmen Bahyedin Yılmaz, yazdığı şiiri İngilizce'ye çevirerek yurt dışında da okunması için çalışma yaptıklarını ifade etti. Yazdığı şiiri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a okumanın hayalini kurduğunu vurgulayan Yılmaz, 'Ben 15 Temmuz'da yaşadığım o duyguları ve heyecanları şiire döktüm. Cumhurbaşkanımıza bir şiir yazdım. Kendilerine ulaştırmak istedim. Ona o kadar hayranlık duyuyorum ki onun resmini, onun ismini tüm caddelere, tüm sokaklara, ağaçlara, kapılara, camlara her yere asmak istiyorum. Hatta bunu İngilizce'ye çeviriyorum. Yurt dışına gidersem yurt dışında da her tarafa asmak istiyorum. İçimdeki hayranlığı bu şekilde dile getirmek istiyorum. Ben bu şiirimi bizzat Beştepe'de kendisine de okurum ve dünyanın en mutlu insanı olurum, benim büyük bir hayalimdir. Şiirimde 15 Temmuz'da yaşanan heyecanları, Cumhurbaşkanımıza yapılan haksızlıkları, kendisinin iradesi, güçlü iradesi, büyük liderlik vasfını kağıda döktüm. Bunu ben duygulandırdım. Bunu içimdeki büyük lidere olan aşkımı döktüm kağıda. Her taraf duysun, görsün, her taraf Recep Tayyip Erdoğan inlesin, yayınlansın. Benim derdim budur' ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yazdığı şiirle Adıyaman sokaklarını süsledi

SIRADAKİ HABER
}