HaberlerCHP Gençlik 'Firidin' dedi

CHP Gençlik 'Firidin' dedi

CHP Samsun Gençlik Kolları İl Kongresi'nde, tek liste olarak seçime giren mevcut Başkan Necati Cenk Firidin güven tazeledi.

CHP Gençlik 'Firidin' dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Gençlik Kolları İl Kongresi, Fuariçi Star Düğün Salonu’nda yapıldı. Divan Başkanlığı’nı Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Burak Bulgurcuoğlu’nun yaptığı ve tek liste olarak girilen kongrede mevcut başkan Necati Cenk Firidin geçerli oyların tamamını alarak güven tazeledi.

MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK

Kongrede söz alan Firidin, "Biz, tek derdi Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkmak isteyen, tek derdi bu ülkenin bölünmez bütünlüğü olan gençleriz. Yönetimler gelir geçer, makamlar gelir geçer; biz Atatürkçü Cumhuriyetçi gençlerin derdi ülkemizin aydınlık yarınlarıdır. Parti içerisinde ve parti dışarısında bizleri anlamayan, bizleri yok sayanlarla demokratik anlamda mücadelemiz her zaman devam edecektir. Bana ve görev arkadaşlarıma güvenerek yetki veren değerli delegelerimize teşekkür ediyorum. Ülkemizin aydınlık yarınlarına beraber yürümek adına 2019 yılının umudun yılı olacağına ant içiyorum" diye konuştu.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}