HaberlerSamsun HaberleriYıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday - Samsun Haberleri

Samsun Kahveciler, Gazinocular, Büfeciler, Otelciler, Kafeteryacılar, Çay Ocakları Esnafları Odası'nın mart ayında yapılması planlanan genel kurulu için Cavit Yıldırım, adaylığını açıkladı

Yıldırım, Samsun'da başkanlık için aday

Samsun Kahveciler, Gazinocular, Büfeciler, Otelciler, Kafeteryacılar, Çay Ocakları Esnafları Odası’nın mart ayında yapılması planlanan olağan genel kurulu için Cavit Yıldırım, adaylığın açıkladı. Öğretmenevi’nde düzenlenen programla adaylığını açıklayan Yıldırım, laf olsun diye değil iş olsun diye aday olduğunu belirterek, projelerinden bahsetti.

KARARIM KESİN VE SÖZÜM NET

Hiçbir sorunun çözümsüz olmadığını ifade eden Yıldırım, samimiyet ve dürüstlük vurgusu yaptı. Yıldırım, “Planladığımız projelerin bir an önce hayata geçirilmesi konusunda kararım kesin ve sözüm net. Sizlere hizmetin en iyisini sunmak için bu onurlu ve kutsal göreve hazırım, odamızın başkanlığına adayım. Laf olsun diye değil, iş olsun diye adayım. İşinizi işimiz gibi takip edeceğiz. Bazı projelerimiz var. Öncelikle geniş katılımlı, şeffaf ve çoğulcu bir yönetim oluşturacağız. İlk icraatımız odamızın idari ve yönetim yerini, Samsun’un şehir merkezine taşımak olacak. Odamıza ait web sitesi, 7/24 haberleşebileceğimiz ve bilgilendirileceğiniz SMS hattı, aktif sosyal medya hesabıyla her konuda şeffaf olacağız. İşyerlerini sık sık ziyaret ederek, istek, öneri ve eleştirilerinize her zaman açık olacağız. Özel hastanelerde üyelerimize indirimli muayene konusunda anlaşmalar imzalayacağız. Odamızın imkanları doğrultusunda GSYH’nin yüzde 10’unu geçmemek kaydıyla üyelerimizin yüksek okulda okuyan çocuklarına burs yardımı yapacağız” ifadelerini kullandı.

Zeynep Irmak ÖCAL 

SIRADAKİ HABER
}