HaberlerSamsun HaberleriAK Parti İl Başkanı Karaduman: 'Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz'

AK Parti İl Başkanı Karaduman: 'Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, 'Hızlı bir şekilde 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. Bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz' dedi.

AK Parti İl Başkanı Karaduman: 'Hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz'

AK PartiSamsun İl BaşkanıHakan Karaduman’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Konuklarına teşekkür eden Karaduman, "Hızlı bir şekilde 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. Bu seçimlerden de alnımızın akıyla çıkarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi

YOĞUN ZİYARET

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve İlkadım Belediye meclis üyeleri, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Uluslararası Öğrenciler Derneği, Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği, TÜMSİAD Samsun Şube Başkanı Adem Aksoy ve yönetimi ile Canik Muhtarlar Derneği, AK Parti İl Başkanı Karaduman’a hayırlı olsun temennilerini iletti.

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

İl Başkanı Karaduman’ın gençlik kolları başkanlığından bugüne kadar teşkilat içerisinde önemli görevlerde bulunduğunu ifade eden ziyaretçiler, 2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde genç bir başkanın kaptanlığında Samsun’un başarılı olunacağını ifade etti.

ZİYARETÇİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM

Konuklarına teşekkür eden Karaduman, "İl başkanlığı görevini devraldığımız günden bugüne kadar ziyaretlerimiz oldu. Teşkilat çalışmalarımızın yanı sıra, bizlere hayırlı olsun dileklerini iletmek için gelen milletvekillerimiz, STK temsilcilerimiz, teşkilat mensuplarımız, belediye başkanlarımız oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilat çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. Bu seçimlerden de alnımız ak bir şekilde çıkarak, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

SIRADAKİ HABER
}