Haberlerİzmir HaberleriBaşkan Uğurlu, Halk Günü'nde hemşehrilerini dinledi

Başkan Uğurlu, Halk Günü'nde hemşehrilerini dinledi - İzmir Haberleri

Kemalpaşa Belediyesinin her hafta Salı günü gerçekleştirdiği, halkın istek ve belediyeden beklentilerini doğrudan Belediye Başkanı Arif Uğurlu'ya ilettiği 'Halk Günü' toplantıları devam ediyor.

Başkan Uğurlu, Halk Günü'nde hemşehrilerini dinledi

Kemalpaşa Belediyesinin yerel yönetimde katılımcılığı sağlamak ve ortak çözümde buluşmak anlayışıyla hayata geçirdiği halk günü toplantılarında Kemalpaşalılar, her konuda taleplerini Başkan Uğurlu'ya iletiyor. Bazı talepler anında yerine getirilirken, zaman gereken konularda ise hazırlanan form desteği ile iş takibi gerçekleştiriliyor.
15 Temmuz Kültür Sarayı'nda bu hafta gerçekleştirilen Halk Günleri toplantısında Kemalpaşalılar Başkan Arif Uğurlu ile bir araya geldi. Toplantıda, vatandaşlar istek ve şikayetlerini doğrudan Başkan Uğurlu'ya iletme fırsatı buldu.
Halk Günü toplantılarının çok faydalı geçtiğini belirten Başkan Uğurlu, ' Halk günü programımızda halkımızı birebir dinleme fırsatımız oluyor. Vatandaşlarımız yaptığımız toplu görüşmelerde bazı istek ve beklentileri dile getiremiyorlar. Bunun için gerçekleştirdiğimiz yerel buluşmalar ve mahalle buluşmaları programımızın dışında her hafta salı günü saat 12.00 ile 16.00 arasında hemşehrilerimizle bir araya geliyor talep ve beklentilerini dinliyoruz. Halkımızın bir yandan sorunlarına çözüm üretmeye çalışırken, diğer yandan da bizlerle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendiriyoruz. Belediyemizin, karar mekanizmasına halkımızı katarak hizmet ve proje üretiyoruz' diye konuştu.
Şeffaf belediyecilik anlayışının bir gereği olarak belediyenin kapılarının vatandaşlarla her zaman açık olduğunu da söyleyen Başkan Arif Uğurlu, ' Halkımızla iç içe olmanın, olanların sorunlarını çözmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyorum. Biz Kemalpaşa'nın bugünü ve yarınları için buradayız' dedi.
Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak yapılan esnaf ve mahalle ziyaretleri ile birlikte ev ziyaretlerini de sürdüren Başkan Uğurlu, her hafta Salı günleri saat 12.00 ile 16.00 arasında 15 Temmuz Kültür Sarayı'nda Kemalpaşalılar ile görüşmeye devam edecek.

Başkan Uğurlu, Halk Günü’nde hemşehrilerini dinledi

SIRADAKİ HABER
}