HaberlerSamsun HaberleriMHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir: 'Halk MHP'ye güveniyor'

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir: 'Halk MHP'ye güveniyor' - Samsun Haberleri

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, MHP'nin 24 Haziran seçimlerinde tarihinin en yüksek oyunu alacağını belirterek, 'Halk MHP'ye güveniyor. Sokakta da bunu görebiliyoruz' dedi.

MHP İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir: 'Halk MHP'ye güveniyor'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İlkadım İlçe Başkanı İkram Erdemir, İlkadım İlçesi'nde yapılan seçim çalışmalarını değerlendirdi. Sahada olumlu bir hava olduğunu söyleyen Erdemir,Samsun'da tarihi oy oranına sahip olacaklarını belirtti.

EN HAZIR TEŞKİLATIZ

İlkadım'ın 50 mahallesinde ilçe teşkilatı gibi yapı kurulduğunu söyleyen Erdemir, "Mahallelerimizde bugüne kadar teşkilatlarımızda çok rastlanmayan bir yapılanma içerisindeyiz. Bir yıldır çalışıyorduk resmi olarak faaliyete geçirmemiştik. Seçim kararıyla birlikte onu da hayata geçireceğiz. Siyasi partilerde en hazır teşkilat yapısı MHP'de. Bütün kongrelerimizi alnımızın akıyla bitirdik. Bu saatten sonra yapılacak şey insanlara kendimizi anlatmak. Hedefimiz elbette bütün milletvekillerinin MHP'den çıkması. Şunu rahat söyleyebiliriz ki MHP tarihinin oyunu alacak. Çünkü gelinen süreçte halk MHP'ye güveniyor. Sokakta da bunu görebiliyoruz. Teşkilatlarımızdaki birliktelik de bize ayrı bir güç katıyor. 15 Temmuz'dan sonra çok şey değişti. Liderimiz Devlet Bahçeli 5 yıl önce de aynı şeyleri anlatıyordu. Genel Başkanımızın 15 Temmuz'daki duruşu insanlara 'milliyetçi hareketi' anlattı. O gece bu ülkenin başına gelmiş en büyük musibetti" diye konuştu.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}